Imprimeix

Cercador d'actes

   
 
Data Titol Lloc Localitat
17/11/2017 - 18/11/2017
a les 21.00 h
Joseph i l'increible abric en technicolor, d'en Tim Rice Casal Catòlic de Sant Andreu Barcelona
18/11/2017
a les 17.00 h
L'Americana, el musical Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
18/11/2017
a les 17.30 h
La casa del llac Casal de la Gent Gran de Sant Feliu Sant Feliu de Llobregat
18/11/2017 - 19/11/2017
a les 18.00 h
Carnaval, d'en Jordi Galceran Casal Pere Quart Sabadell
18/11/2017
a les 20.00 h
L'assassinat de la Tia Àgata Casal de Barri Bac de Roda-Poblenou Barcelona
18/11/2017
a les 21.00 h
M'agrades a les fosques Teatre de La Pobla de Cèrvoles La Pobla de Cèrvoles
18/11/2017
a les 21.00 h
El petit príncep, d'Antoine de Saint-Exupéry Teatre La Lliga Capellades
18/11/2017
a les 21.00 h
El coronel Ocell, d'en Hristo Boitxev Agrupació Congrés Barcelona
18/11/2017
a les 21.00 h
Agost, d'en Tracy Letts Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
18/11/2017
a les 21.00 h
Fuita, d'en Jordi Galceran Centre Cultural Sant Joan Viladecans
18/11/2017
a les 21.30 h
L'Inspector, d'en Nikolai Gogol Parròquia de Sant Pacià Barcelona
18/11/2017
a les 21.30 h
Trumptuf Local Rossend Muntané Sant Miquel d'Olèrdola
18/11/2017
a les 22.00 h
Ciències o lletres, d'en Tom Colomer i Dalmau Pérez Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
18/11/2017
a les 22.30 h
El mercader de Venècia, d'en William Shakespeare Teatre Els Catòlics Cardona
19/11/2017
a les 17.00 h
Alta suciedad, de José Ramón Oliva Alonso Teatre de Lloret Lloret de Mar
19/11/2017
a les 18.00 h
Un marit ideal, d'en Oscar Wilde Teatre Municipal de Roses Roses
19/11/2017
a les 18.00 h
Escac doble Casino (Sala gran) Caldes de Montbui
19/11/2017
a les 18.00 h
El petit príncep, d'Antoine de Saint-Exupéry Teatre La Lliga Capellades
19/11/2017
a les 18.00 h
Joseph i l'increible abric en technicolor, d'en Tim Rice Casal Catòlic de Sant Andreu Barcelona
19/11/2017
a les 18.00 h
Ciències o lletres, d'en Tom Colomer i Dalmau Pérez Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
19/11/2017
a les 18.00 h
El coronel Ocell, d'en Hristo Boitxev Agrupació Congrés Barcelona
19/11/2017
a les 18.00 h
El mercader de Venècia, d'en William Shakespeare Teatre Els Catòlics Cardona
19/11/2017
a les 18.00 h
Agost, d'en Tracy Letts Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
19/11/2017
a les 18.30 h
L'Inspector, d'en Nikolai Gogol Parròquia de Sant Pacià Barcelona
19/11/2017
a les 18.30 h
Dos embolics i una recomanació, d'Assumpta González Centre Cultural i Recreatiu, de Cantallops Cantallops
19/11/2017
a les 18.30 h
L'assassinat de la Tia Àgata Casal de Barri Bac de Roda-Poblenou Barcelona
19/11/2017
a les 19.00 h
Fuita, d'en Jordi Galceran Centre Cultural Sant Joan Viladecans
24/11/2017 - 25/11/2017
a les 21.00 h
Joseph i l'increible abric en technicolor, d'en Tim Rice Casal Catòlic de Sant Andreu Barcelona
25/11/2017
a les 18.30 h
Sentència de sang, d'Albert Capel Cercle Català Madrid
25/11/2017
a les 21.00 h
Pedra, paper, tisora, d'Elisenda Guiu Centre Cívic "El Vapor" Santa Perpètua Mogoda
25/11/2017
a les 21.00 h
Arriba Godot, d'en Vanni Mingardo i Rino Silveri Casal de Barri Font d'en Fargues Barcelona
25/11/2017
a les 21.30 h
M'agrades a les fosques Cercle Català Madrid
25/11/2017
a les 21.30 h
L'Inspector, d'en Nikolai Gogol Parròquia de Sant Pacià Barcelona
25/11/2017
a les 22.00 h
Ciències o lletres, d'en Tom Colomer i Dalmau Pérez Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
25/11/2017
a les 22.00 h
Això no és vida! Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
26/11/2017
a les 18.00 h
Joseph i l'increible abric en technicolor, d'en Tim Rice Casal Catòlic de Sant Andreu Barcelona
26/11/2017
a les 18.00 h
Ciències o lletres, d'en Tom Colomer i Dalmau Pérez Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/11/2017
a les 18.00 h
Judici a Helena, d'en Miguel del Arco Nau de Cultura de Valldereix Valldoreix
26/11/2017
a les 18.00 h
Això no és vida! Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
26/11/2017
a les 18.30 h
L'Inspector, d'en Nikolai Gogol Parròquia de Sant Pacià Barcelona
26/11/2017
a les 19.00 h
Somnis del Paral·lel La Margaridoia Els Monjos
01/12/2017
a les 21.00 h
Alta suciedad, de José Ramón Oliva Alonso Teatre de Lloret Lloret de Mar
02/12/2017
a les 21.00 h
Pedra, paper, tisora, d'Elisenda Guiu Centre Cívic "El Vapor" Santa Perpètua Mogoda
03/12/2017
a les 18.00 h
Demà coneixeràs en Klein, d'en Toni Cabré Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
03/12/2017
a les 18.00 h
Escac doble Casal d'Ullastrell Ullastrell
03/12/2017
a les 18.00 h
Fulmonti Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
03/12/2017
a les 18.00 h
Assaig general, d'en Josep Escobar (adaptació) Orfeó Martinenc Barcelona
16/12/2017
a les 18.00 h
Els Pastorets - L'Estrella de Nadal Agrupació Congrés Barcelona
17/12/2017
a les 11.00 h
Els Pastorets - L'Estrella de Nadal Agrupació Congrés Barcelona
17/12/2017
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
17/12/2017
a les 17.30 h
Els Pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
17/12/2017
a les 18.00 h
Ivan i els gossos, d'en Hattie Naylor Orfeó Martinenc Barcelona
17/12/2017
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
23/12/2017
a les 18.00 h
Els Pastorets, d'en Josep Miralles i Salvador Prat Orfeó Martinenc Barcelona
25/12/2017
a les 18.30 h
Els Pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
25/12/2017
a les 19.00 h
L'Estel de Natzaret - Pastorets de Capellades Teatre La Lliga Capellades
25/12/2017 - 26/12/2017
a les 19.00 h
Els Pastorets de Cardona Teatre Els Catòlics Cardona
29/12/2017 - 30/12/2017
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
30/12/2017
a les 17.00 h
Els Pastorets de Cardona Teatre Els Catòlics Cardona
30/12/2017
a les 18.00 h
Els Pastorets, d'en Josep Miralles i Salvador Prat Orfeó Martinenc Barcelona
01/01/2018
a les 19.00 h
Els Pastorets de Cardona Teatre Els Catòlics Cardona
06/01/2018
a les 19.00 h
Els Pastorets de Cardona Teatre Els Catòlics Cardona
07/01/2018
a les 17.30 h
Els Pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
07/01/2018
a les 18.00 h
Va ser un home excepcional, d'en Joan Carlos Maldonado Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
07/01/2018
a les 18.00 h
L'Estel de Natzaret - Pastorets de Capellades Teatre La Lliga Capellades
07/01/2018
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
13/01/2018 - 14/01/2018
a les 17.30 h
La del manojo de rosas, d'en Pablo Sorozábal Orfeó Martinenc Barcelona
13/01/2018
a les 20.00 h
La invitació, d'en Lluís Cuixart Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
14/01/2018
a les 17.30 h
Els Pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
14/01/2018
a les 18.00 h
El somni d'una nit d'estiu, d'en William Shakespeare Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
14/01/2018
a les 18.00 h
La invitació, d'en Lluís Cuixart Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
14/01/2018
a les 18.30 h
El florido pensil,d'en Andrés Sopeña Molsalve Foment Mataroní Mataró
21/01/2018
a les 17.30 h
Els Pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
21/01/2018
a les 18.00 h
Mentiders, d'Anthony Neilson Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
21/01/2018
a les 18.00 h
Escac doble Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
21/01/2018
a les 18.00 h
Tot assajant un clàssic Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
27/01/2018
a les 21.00 h
Els amics d'en Peter, d'en Kenneth Branagh Orfeó Martinenc Barcelona
28/01/2018
a les 17.30 h
Els Pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
28/01/2018
a les 18.00 h
Els amics d'en Peter, d'en Kenneth Branagh Orfeó Martinenc Barcelona
28/01/2018
a les 18.00 h
La casa del llac Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
28/01/2018
a les 18.00 h
El pescador d'estels, de Francesca Maillo Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
04/02/2018
a les 17.30 h
Don Pasquale, d'en Gaetano Donizetti Orfeó Martinenc Barcelona
04/02/2018
a les 18.00 h
La cantant calva / El prometatge, d'en Ionesco / Txèkhov Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
04/02/2018
a les 18.00 h
Cansalada Cancel·lada, d'en Gerard Vázquez Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
11/02/2018
a les 18.00 h
La gàbia buida (Creació pròpia) Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
17/02/2018
a les 20.00 h
Carnaval, d'en Jordi Galceran Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
17/02/2018
a les 21.00 h
La jaula de las locas, d'en Jean Poiret Orfeó Martinenc Barcelona
18/02/2018
a les 18.00 h
La gàbia buida (Creació pròpia) Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
18/02/2018
a les 18.00 h
Carnaval, d'en Jordi Galceran Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
18/02/2018
a les 18.00 h
La jaula de las locas, d'en Jean Poiret Orfeó Martinenc Barcelona
18/02/2018
a les 18.00 h
Tots eren fills meus, d'Arthur Miller Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
18/02/2018
a les 18.00 h
La casa del llac, d'Ernest Thompson Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
25/02/2018
a les 18.00 h
Descalços pel parc, d'en Neil Simon Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
25/02/2018
a les 18.00 h
Cyrano de Bergerac, d'Edmond Rostand Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
04/03/2018
a les 18.00 h
L'Auca del Senyor Esteve, de Santiago Rusiñol Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
04/03/2018
a les 18.00 h
Sentència de sang, d'Albert Capel Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
10/03/2018 - 11/03/2018
a les 17.30 h
Los gavilanes, d'en Jacinto Guerrero Orfeó Martinenc Barcelona
11/03/2018
a les 18.00 h
Cansalada Cancel·lada, d'en Gerard Vázquez Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
11/03/2018
a les 18.00 h
Descalços pel parc, d'en Neil Simon Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
11/03/2018
a les 18.30 h
Consell familiar, de Cristina Clemente Foment Mataroní Mataró
17/03/2018
a les 21.00 h
La núvia cadàver, d'en Tim Burton Orfeó Martinenc Barcelona
18/03/2018
a les 18.00 h
El traspàs, d'en Eloi Falguera Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
18/03/2018
a les 18.00 h
La núvia cadàver, d'en Tim Burton Orfeó Martinenc Barcelona
18/03/2018
a les 18.00 h
Els Rústegues, d'en Carlo Goldoni Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
25/03/2018
a les 18.00 h
L'Auca del Senyor Esteve, de Santiago Rusiñol Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
07/04/2018
a les 21.00 h
La visita de la velladama, d'en Friedrich Dürrenmatt Orfeó Martinenc Barcelona
08/04/2018
a les 18.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Orfeó Martinenc Barcelona
08/04/2018
a les 18.30 h
Lorca Foment Mataroní Mataró
14/04/2018
a les 20.00 h
5 noies i un sí Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
15/04/2018
a les 18.00 h
5 noies i un sí Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
21/04/2018
a les 21.00 h
La senyora Florentina i el seu amor Homer, de Mercè Rodoreda Orfeó Martinenc Barcelona
22/04/2018
a les 18.00 h
La senyora Florentina i el seu amor Homer, de Mercè Rodoreda Orfeó Martinenc Barcelona
05/05/2018 - 06/05/2018
a les 18.00 h
Shrek Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
12/05/2018 - 13/05/2018
a les 17.30 h
Bohemios, d'Amadeo Vives Orfeó Martinenc Barcelona
13/05/2018
a les 18.30 h
Les dones sàvies, d'en Molière. Adap. Nicasi Camps Foment Mataroní Mataró
26/05/2018
a les 21.00 h
Boscos endins, d'en Stephen Sondheiml Orfeó Martinenc Barcelona
27/05/2018
a les 18.00 h
Boscos endins, d'en Stephen Sondheiml Orfeó Martinenc Barcelona
03/06/2018
a les 17.30 h
Recull líric Orfeó Martinenc Barcelona
09/06/2018
a les 21.00 h
Entretres, de Tricicle Orfeó Martinenc Barcelona
10/06/2018
a les 18.00 h
Entretres, de Tricicle Orfeó Martinenc Barcelona

Pàgina 1 de 6