Imprimeix

Cercador d'actes

   
 
Data Titol Lloc Localitat
21/02/2020 - 22/02/2020
a les 21.15 h
Lysístrata, d'Aristófanes Casal de l'Espiga Barcelona
22/02/2020
a les 20.00 h
Els bojos del bisturí, adaptació pròpia Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
22/02/2020
a les 20.00 h
El Crèdit, d'en Jordi Galceran Casal Font d'en Fargues Barcelona
22/02/2020
a les 22.00 h
L'hostal de la Mirandolina, d'en Carlo Goldoni Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
22/02/2020
a les 22.00 h
Glups! Patronat Social Premianenc Premià de Mar
23/02/2020
a les 18.00 h
Els bojos del bisturí, adaptació pròpia Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
23/02/2020
a les 18.00 h
La veritat, d'en Esteban Eche Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
23/02/2020
a les 18.00 h
Aquí no paga ni Déu, d'en Darío Fo El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
23/02/2020
a les 18.00 h
Mentiders, d'en Anthony Neilson Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
23/02/2020
a les 18.00 h
L'hostal de la Mirandolina, d'en Carlo Goldoni Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
23/02/2020
a les 18.00 h
Deixeu-me un tenor, d'en Ken Ludwig Teatre d'Abrera Abrera
23/02/2020
a les 18.00 h
Fargo, d'en Joel i Ethan Coen Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
23/02/2020
a les 18.30 h
Només una vegada, de Marta Buchaca Centre Espai Escènic Castellterçol
23/02/2020
a les 18.30 h
El temps i els Conway, d'en J.B. Priestley El Centre de Llorenç Llorenç del Penedès
23/02/2020
a les 19.00 h
Glups! Patronat Social Premianenc Premià de Mar
29/02/2020
a les 18.00 h
L'Hotal del Crim, d'Agatha Xistie Sants Teatre del Centre Barcelona
29/02/2020
a les 21.30 h
Rumors, d'en Neil Simon. Adaptació Sergi Belbel Teatre Ateneu Tàrrega
29/02/2020
a les 22.00 h
Glups! Patronat Social Premianenc Premià de Mar
01/03/2020
a les 18.00 h
El temps i els Conway, d'en J.B. Priestley Teatre Auditori Municipal Narcís Masferrer Sant Feliu de Guíxols
01/03/2020
a les 18.00 h
Fargo, dels germans Cohen Teatre d'Abrera Abrera
01/03/2020
a les 18.00 h
Super Trouper, adaptació pròpia (musical) Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
01/03/2020
a les 18.30 h
Gelat d'estiu, d'en Jordi Hill Centre Recreatiu Can Rosell Can Rosell (Subirats)
01/03/2020
a les 18.30 h
La veritat, d'en Esteban Eche Centre Espai Escènic Castellterçol
01/03/2020
a les 19.00 h
Glups! Patronat Social Premianenc Premià de Mar
04/03/2020
a les 19.30 h
Justícia, d'en Guillem Clua Biblioteca Ramon Bordas i Estragués Castelló d'Empúries
06/03/2020 - 07/03/2020
a les 21.15 h
Lysístrata, d'Aristófanes Casal de l'Espiga Barcelona
07/03/2020
a les 20.00 h
Nina, adaptació de La gavina d'Anton Txekhov Centre Civíc Jaume Via Vilobí del Penedès
07/03/2020
a les 20.00 h
Això no és vida, d'en S. Belbel, A. Espinosa i David Plana El Centre Sant Martí Sarroca
07/03/2020
a les 20.30 h
Dotze sense pietat, d'en Reginald Rose Teatre Els Catòlics Cardona
07/03/2020
a les 21.00 h
La mamma, d'en André Roussin Orfeó Martinenc Barcelona
07/03/2020
a les 21.00 h
El tinent d'Inishmore, d'en Martin McDonagh Agrupació Congrés Barcelona
07/03/2020
a les 21.30 h
Mamaaaa Teatre Ateneu Tàrrega
07/03/2020
a les 22.00 h
La festa Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
08/03/2020
a les 18.00 h
Manual d'un garrepa, d'Albert Capel Foment Mataroní Mataró
08/03/2020
a les 18.00 h
La mamma, d'en André Roussin Orfeó Martinenc Barcelona
08/03/2020
a les 18.00 h
Angoixa, d'en Patrick Hamilton Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
08/03/2020
a les 18.00 h
L'últim joc de la nit (creació pròpia) Teatre d'Abrera Abrera
08/03/2020
a les 18.00 h
El tinent d'Inishmore, d'en Martin McDonagh Agrupació Congrés Barcelona
08/03/2020
a les 18.00 h
Fum, Fum, Fum, d'en Jordi Sànchez Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
08/03/2020
a les 18.00 h
La festa Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
08/03/2020
a les 18.30 h
Sucre amarg, de Montserrat Cornet Centre Cívic, d'Olesa Olesa de Bonesvalls
08/03/2020
a les 18.30 h
El gran somni, d'en Ermenegild Siñol (musical) Centre Espai Escènic Castellterçol
08/03/2020
a les 18.30 h
Mamaaaa!!! Centre Parroquial de S. Feliu Sant Feliu de Llobregat
08/03/2020
a les 18.30 h
Dotze sense pietat, d'en Reginald Rose Teatre Els Catòlics Cardona
14/03/2020
a les 20.00 h
La cançó de les mentides, d'en Alfonso Paso Casal Font d'en Fargues Barcelona
14/03/2020
a les 22.00 h
La festa Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
15/03/2020
a les 18.00 h
Aquí no paga ni Déu, d'en Darío Fo Teatre Auditori Municipal Narcís Masferrer Sant Feliu de Guíxols
15/03/2020
a les 18.00 h
El gran somni, d'en Ermenegild Siñol (musical) Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
15/03/2020
a les 18.00 h
La festa Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
15/03/2020
a les 18.30 h
Això no és vida, d'en S. Belbel, A. Espinosa i David Plana Local Rossend Montane Sant Miquel d'Olèrdola
15/03/2020
a les 18.30 h
Escac i mat Centre Espai Escènic Castellterçol
15/03/2020
a les 18.30 h
Dotze sense pietat, d'en Reginald Rose Teatre Els Catòlics Cardona
20/03/2020
a les 19.30 h
Trobada poètica Teatre La Lliga Capellades
20/03/2020 - 21/03/2020
a les 21.00 h
No hi ha lladre que per bé no vingui, d'en Dario Fo Cine Teatre Jardí Figueres
20/03/2020 - 21/03/2020
a les 21.15 h
Lysístrata, d'Aristófanes Casal de l'Espiga Barcelona
21/03/2020 - 22/03/2020
a les 17.30 h
La corte del faraón, d'en Vicente Lled Orfeó Martinenc Barcelona
21/03/2020
a les 18.00 h
No hi ha lladre que per bé no vingui, d'en Dario Fo Cine Teatre Jardí Figueres
22/03/2020
a les 12.00 h - a les 18.00 h
No hi ha lladre que per bé no vingui, d'en Dario Fo Cine Teatre Jardí Figueres
22/03/2020
a les 18.00 h
L'inspector, d'en Nikolai Gógol Teatre d'Abrera Abrera
22/03/2020
a les 18.30 h
Nina, adaptació de La gavina d'Anton Txekhov Casal Medionenc Sant Joan de Mediona
22/03/2020
a les 18.30 h
Aprofitats Centre Espai Escènic Castellterçol
28/03/2020 - 29/03/2020
a les 17.00 h
Veniu a mi. La Passió de Llinars del Vallès Teatre Auditori de Llinars Llinars del Vallès
28/03/2020
a les 21.30 h
Una trama mal ordida, de Maite Soler Teatre Ateneu Tàrrega
29/03/2020
a les 18.00 h
La caiguda dels déus, d'en Joan Torrents Teatre Auditori Municipal Narcís Masferrer Sant Feliu de Guíxols
29/03/2020
a les 18.00 h
L'efecte papallona, creació pròpia Local Nou Moja
29/03/2020
a les 18.00 h
El cafè de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra Teatre La Lliga Capellades
29/03/2020
a les 18.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
29/03/2020
a les 18.30 h
El Crèdit, d'en Jordi Galceran Centre Espai Escènic Castellterçol
29/03/2020
a les 18.30 h
Opció múltiple Centre Parroquial de S. Feliu Sant Feliu de Llobregat
03/04/2020 - 04/04/2020
a les 21.15 h
Lysístrata, d'Aristófanes Casal de l'Espiga Barcelona
03/04/2020
a les 22.00 h
La nit dels musicals Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
04/04/2020 - 05/04/2020
a les 17.00 h
Veniu a mi. La Passió de Llinars del Vallès Teatre Auditori de Llinars Llinars del Vallès
04/04/2020
a les 20.00 h
Taxi, d'en Ray Cooney Casal Font d'en Fargues Barcelona
04/04/2020
a les 21.30 h
El gran somni, d'en Ermenegild Siñol (musical) Teatre Ateneu Tàrrega
04/04/2020
a les 22.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
05/04/2020
a les 18.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
18/04/2020
a les 21.00 h
La bassa inútil (La charca inútil), d'en David Desola Orfeó Martinenc Barcelona
18/04/2020
a les 22.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
19/04/2020
a les 18.00 h
Hawaii, de producció pròpia Foment Mataroní Mataró
19/04/2020
a les 18.00 h
La bassa inútil (La charca inútil), d'en David Desola Orfeó Martinenc Barcelona
19/04/2020
a les 18.00 h
Cinc noies i un si Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
19/04/2020
a les 18.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
19/04/2020
a les 18.30 h
Super Trouper (musical) Centre Parroquial de S. Feliu Sant Feliu de Llobregat
25/04/2020
a les 22.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/04/2020
a les 11.30 h
La Caputxeta vermella Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/04/2020
a les 18.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/04/2020
a les 18.00 h
El miracle d'Anna Sullivan, d'en William Gibson Teatre d'Abrera Abrera
06/05/2020
a les 19.30 h
Les veus interiors, d'en Eduardo de Filippo Biblioteca Ramon Bordas i Estragués Castelló d'Empúries
09/05/2020 - 10/05/2020
a les 17.30 h
Cançó d'amor i de guerra, d'en Rafael Martínez Valls Orfeó Martinenc Barcelona
09/05/2020
a les 22.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
10/05/2020
a les 11.30 h
La Caputxeta vermella Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
10/05/2020
a les 18.00 h
Sucre amarg, de Montserrat Cornet Foment Mataroní Mataró
10/05/2020
a les 18.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
16/05/2020
a les 20.00 h
Sis personatges en cerca d'autor, d'en Luigi Pirandello Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
17/05/2020
a les 11.30 h
La Caputxeta vermella Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
17/05/2020
a les 18.00 h
Sis personatges en cerca d'autor, d'en Luigi Pirandello Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
17/05/2020
a les 18.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
17/05/2020
a les 18.30 h
El nom, d'en Matthieu Delaporte i Alexandre de la Patellière Centre Parroquial de S. Feliu Sant Feliu de Llobregat
23/05/2020
a les 22.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
24/05/2020
a les 11.30 h
La Caputxeta vermella Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
24/05/2020
a les 18.00 h
El Crèdit, d'en Jordi Galceran Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
24/05/2020
a les 18.00 h
No sé què vull ser Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
30/05/2020
a les 18.00 h
Les veus interiors, d'en Eduardo de Filippo TNC Barcelona
30/05/2020 - 31/05/2020
a les 18.00 h
La Caputxeta vermella Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
06/06/2020
a les 21.00 h
La bella i la bèstia, el musical Orfeó Martinenc Barcelona
07/06/2020
a les 18.00 h
La bella i la bèstia, el musical Orfeó Martinenc Barcelona
13/06/2020
a les 21.00 h
La bella i la bèstia, el musical Orfeó Martinenc Barcelona
14/06/2020
a les 18.00 h
La bella i la bèstia, el musical Orfeó Martinenc Barcelona

Pàgina 5 de 6