Imprimeix

Cercador d'actes - Arxiva

   
 
Data Titol Lloc Localitat
30/11/-1
a les 18.00 h
Una ciutat brillant, de Conor McPherson Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
11/05/2010
a les 21.30 h
Badalona, la mar d'històries Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
11/06/2010
a les 19.00 h
Mary Poppins - -
11/06/2010
a les 19.00 h
Guerres perdudes - -
11/06/2010
a les 21.00 h
Trampa per a ratolins - -
11/06/2010
a les 21.30 h
Badalona, la mar d'històries Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
11/06/2010
a les 21.30 h
Amor de don Perlimplín con Belisa en su jardín - -
11/06/2010
a les 22.00 h
28 cèntims - -
11/06/2010
a les 22.00 h
Els nois d'història - -
11/07/2010
a les 18.00 h
Mary Poppins - -
11/07/2010
a les 18.00 h
Els nois d'història - -
11/07/2010
a les 18.00 h
Això només passa a les pel·lícules - -
11/07/2010
a les 18.00 h
Trampa per a ratolins - -
11/07/2010
a les 19.00 h
La vida perdurable - -
11/07/2010
a les 19.00 h
28 cèntims - -
11/07/2010
a les 19.00 h
Badalona, la mar d'històries Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
31/07/2010
a les 22.00 h
Fora de servei (políticament incorrecte) - -
29/10/2010
a les 22.00 h
VIII passatge del terror - -
30/10/2010
a les 18.00 h
VIII passatge del terror - -
30/10/2010
a les 21.30 h
Badalona, la mar d'històries Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
30/10/2010
a les 22.00 h
Cotxes - -
31/10/2010
a les 00.00 h
VIII passatge del terror - -
31/10/2010
a les 18.00 h
Dakota - -
31/10/2010
a les 19.00 h
Platero / Tereseta que baixava les escales - -
31/10/2010
a les 19.00 h
Paraules encadenades - -
31/10/2010
a les 19.00 h
Badalona, la mar d'històries Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
31/10/2010
a les 19.00 h
Cotxes - -
25/07/2011
a les 22.00 h
test Teatre de Ponent Granollers
08/12/2011
a les 17.30 h
Les meves veïnes El folre, de Sant Pere Molanta Sant Pere Molanta
23/03/2012
a les 21.00 h
Petits contes misògins - -
23/03/2012
a les 21.00 h
Caviar o Llenties - -
24/03/2012
a les 16.00 h
La passió de Llinars Till-Tall, de Llinars del Vallès Llinars del Vallès
24/03/2012
a les 19.00 h
Antaviana - -
24/03/2012
a les 20.30 h
Accident - -
24/03/2012
a les 20.30 h
Un dia només...? - -
24/03/2012
a les 21.00 h
Matrimoni secret - -
24/03/2012
a les 21.00 h
Petits contes misògins - -
24/03/2012
a les 21.00 h
Assajant Romero i Julieta - -
24/03/2012
a les 21.00 h
13, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
24/03/2012
a les 21.00 h
Un tramvia anomenat desig - -
24/03/2012
a les 21.00 h
Aquí no paga ni Déu - -
25/03/2012
a les 15.00 h
Antología de la Zarzuela Associació Teatral Ocellassos de Sant Oleguer -
25/03/2012
a les 15.00 h
La passió de Llinars Till-Tall, de Llinars del Vallès Llinars del Vallès
25/03/2012
a les 16.00 h
La rambla de les floristes - -
25/03/2012
a les 16.00 h
Assajant Romero i Julieta - -
25/03/2012
a les 16.00 h
13, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
25/03/2012
a les 16.00 h
Un tramvia anomenat desig - -
25/03/2012
a les 16.00 h
La moral de la senyora Dulska - -
25/03/2012
a les 16.00 h
L'auditor - -
25/03/2012
a les 16.00 h
Antaviana - -
25/03/2012
a les 16.30 h
Mort accidental d'un anarquista - -
25/03/2012
a les 16.30 h
Petits contes misògins - -
25/03/2012
a les 16.30 h
Accident - -
25/03/2012
a les 16.30 h
Vides - -
25/03/2012
a les 17.00 h
Un dia només...? - -
27/03/2012
a les 18.00 h
Dia Mundial del Teatre - -
30/03/2012
a les 17.00 h
Les cunyades Gespa Teatre, de Palamós Palamós
31/03/2012
a les 15.00 h
La passió de Llinars Till-Tall, de Llinars del Vallès Llinars del Vallès
31/03/2012
a les 16.30 h
La bruja Cloteatre, de Barcelona Barcelona
31/03/2012
a les 17.00 h
Les cunyades Gespa Teatre, de Palamós Palamós
31/03/2012 - 01/04/2012
a les 18.30 h
La Passió de Reus Teatre Fortuny Reus
31/03/2012 - 01/04/2012
a les 18.30 h
La Passió de Reus Teatre Fortuny Reus
31/03/2012
a les 20.00 h
Cluedo, t'atreveixes a jugar? Emfapatir, de Constantí Constantí
31/03/2012
a les 20.00 h
Un tramvia anomenat desig Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
31/03/2012
a les 20.00 h
No et vesteixis per sopar Agrupació Cultural Mossèn Cinto Verdaguer Viladecans
31/03/2012
a les 20.00 h
Yo me bajo en la próxima, ¿y usted? Cercle Catòlic, de Gràcia, de Barcelona Barcelona
01/04/2012
a les 15.00 h
La passió de Llinars Till-Tall, de Llinars del Vallès Llinars del Vallès
01/04/2012
a les 15.30 h
La bruja Cloteatre, de Barcelona Barcelona
01/04/2012
a les 16.00 h
Ens trobem... a l'apartament A C R, de Fals Fals
01/04/2012
a les 16.00 h
13, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
01/04/2012
a les 16.00 h
Un tramvia anomenat desig Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
01/04/2012
a les 16.00 h
Ja en tinc 30! Sogtulakk, de Granollers Granollers
01/04/2012
a les 16.00 h
Yo me bajo en la próxima, ¿y usted? Cercle Catòlic, de Gràcia, de Barcelona Barcelona
01/04/2012
a les 17.00 h
El suïcida Cul-i-seu, de Sant Vicenç de Castellet Sant Vicenç de Castellet
01/04/2012
a les 17.00 h
Les cunyades Gespa Teatre, de Palamós Palamós
01/04/2012
a les 18.00 h
La Passió de Molins de Rei Teatre Joventut Catòlica, Molins Molins de Rei
01/04/2012
a les 19.00 h
Mort accidental d'un anarquista L'escorça, de Sant Joan de Mediona Sant Joan de Mediona
13/04/2012
a les 20.00 h
Los ladrones son gente honrada El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
13/04/2012
a les 20.00 h
Ombres de familia Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
14/04/2012
a les 18.00 h
Enjauladas ONCE Tarragona
14/04/2012
a les 19.00 h
Ombres de familia Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
14/04/2012
a les 20.00 h
Los ladrones son gente honrada El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
14/04/2012
a les 20.00 h
13, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
15/04/2012
a les 16.00 h
Los ladrones son gente honrada El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
15/04/2012
a les 16.00 h
Debat de fusta i guix Pierrot Teatre, de Centelles Centelles
15/04/2012
a les 16.00 h
Ombres de familia Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
15/04/2012
a les 16.00 h
13, el musical El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
15/04/2012
a les 16.00 h
Otel·lo Kòmix, de La Garriga La Garriga
15/04/2012
a les 17.00 h
Yo, Antonio Machado Pentagrama, de Valldoreix Valldoreix
15/04/2012
a les 18.00 h
La Passió de Molins de Rei Teatre Joventut Catòlica, Molins Molins de Rei
15/04/2012
a les 18.00 h
Enjauladas Teatre Alegria Terrassa
15/04/2012
a les 18.00 h
Els 80 son nostres Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
15/04/2012
a les 18.30 h
Criat de dos amos Centre Parroquial Canet de Mar
20/04/2012
a les 19.30 h
Aigües encantades Cloteatre, de Barcelona Barcelona
21/04/2012
a les 18.00 h
Aigües encantades Cloteatre, de Barcelona Barcelona
21/04/2012 - 22/04/2012
a les 18.00 h
Hamelin Auditori Municipal Badia del Vallès
21/04/2012 - 21/04/2012
a les 19.00 h
Més bonica que una vedella a topos! Casal de Can Boada Terrassa
21/04/2012
a les 20.00 h
13, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
22/04/2012
a les 15.00 h
Antología de la Zarzuela Associació Teatral Ocellassos de Sant Oleguer -
22/04/2012
a les 16.00 h
Aigües encantades Cloteatre, de Barcelona Barcelona
22/04/2012
a les 16.00 h
13, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
22/04/2012
a les 16.00 h
Deixa'm el teu llit on? quan? Arrels, de Roda de Ter Roda de Ter
28/04/2012
a les 18.00 h
El rei i el drac, de Pep Albanell Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
28/04/2012
a les 20.00 h
13, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
28/04/2012 - 29/04/2012
a les 22.00 h
Mamaaà Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
29/04/2012
a les 12.00 h
El rei i el drac, de Pep Albanell Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
29/04/2012
a les 16.00 h
13, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
29/04/2012
a les 16.00 h
El criat de dos amos Enric Borràs, de Sant Feliu de Llobregat Sant Feliu de Llobregat
29/04/2012
a les 18.30 h
Mentiders Centre Cultural Fonollosa
06/05/2012
a les 17.00 h
Fes de Federico per a mi Cloteatre, de Barcelona Barcelona
06/05/2012
a les 18.00 h
El malentès Teatre Principal Vilanova i la Geltrú
08/05/2012
a les 20.00 h
Maribel y la extraña familia U P C Barcelona
11/05/2012
a les 19.30 h
Historietes Cloteatre, de Barcelona Barcelona
11/05/2012
a les 20.00 h
Tiempo de espadas El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
11/05/2012 - 12/05/2012
a les 20.15 h
Ombres xineses Nova Acròpolis Barcelona
11/05/2012
a les 22.00 h
La sopera, de Robert Lamoureux Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
11/05/2012 - 12/05/2012
a les 22.00 h
Sister Act, d'Antoni Menken Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
12/05/2012
a les 18.00 h
Historietes Cloteatre, de Barcelona Barcelona
12/05/2012 - 13/05/2012
a les 18.00 h
Celobert, d'en David Hare Sala Maria Plans Terrassa
12/05/2012
a les 20.00 h
Tiempo de espadas El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
12/05/2012
a les 21.00 h
La sopera, d'en Robert Lamoureux Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
13/05/2012
a les 11.00 h
El rei i el drac, de Pep Albanell Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
13/05/2012
a les 16.00 h
Tiempo de espadas El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
13/05/2012
a les 16.00 h
Historietes Cloteatre, de Barcelona Barcelona
13/05/2012
a les 18.00 h
La sopera, d'en Robert Lamoureux Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
13/05/2012
a les 18.00 h
Sister Act, d'Antoni Menken Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
13/05/2012
a les 19.00 h
El cafè de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra Teatre Auditori Granollers
18/05/2012
a les 21.30 h
Les Nits de Tàndem 2.0 (El gran concurs) Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
19/05/2012
a les 22.00 h
Olors, de Josep M. Benet i Jornet Centre Cultural Sant Joan Viladecans
20/05/2012
a les 16.30 h
Cuentalo tu que tienes más gracia Col·lectiu de teatre Epma, de Mataró Mataró
20/05/2012
a les 16.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
20/05/2012
a les 17.00 h
Jacques Prévert, històries i paraules Pentagrama, de Valldoreix Valldoreix
20/05/2012
a les 18.00 h
L'Auditr CP Sant Vicenç de Sarrià Barcelona
20/05/2012
a les 18.00 h
T'agraden els teus veïns? Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
20/05/2012
a les 19.00 h
Olors, de Josep M. Benet i Jornet Centre Cultural Sant Joan Viladecans
20/05/2012
a les 19.00 h
Dotze homes sense pietat, de Reginals Rose Ca n'Humet El Masnou
21/05/2012
a les 18.00 h
Otel·lo, de William Shakespeare Centre Parroquial de S. Pere Ribes Sant Pere de Ribes
25/05/2012
a les 21.00 h
Un any de somnis i T'he enxampat, Caputxeta Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
26/05/2012
a les 18.00 h
Un any de somnis i T'he enxampat, Caputxeta Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
26/05/2012
a les 19.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
26/05/2012
a les 21.00 h
El Mikado CP Sant Vicenç de Sarrià Barcelona
26/05/2012
a les 21.00 h
Festa Modernista Orfeó Martinenc Barcelona
26/05/2012
a les 22.00 h
T'agraden els teus veïns? Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
26/05/2012
a les 22.00 h
Lokus, d'en Carles Alberola Orfeó Canongí La Canonja
27/05/2012
a les 12.00 h
Un any de somnis i T'he enxampat, Caputxeta Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
27/05/2012
a les 16.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
27/05/2012
a les 18.00 h
Matrimoni secret, de Josep M. de Sagarra Centre Parroquial de S. Pere Ribes Sant Pere de Ribes
27/05/2012
a les 18.00 h
T'agraden els teus veïns? Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
27/05/2012
a les 18.00 h
El club de la Corbata Centre Parroquial, de Ripollet Ripollet
27/05/2012
a les 18.00 h
Festa Modernista Orfeó Martinenc Barcelona
27/05/2012
a les 19.00 h
Dejad el balcón abierto, d'en Federico García Lorca Orfeó Canongí La Canonja
28/05/2012
a les 16.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
01/06/2012
a les 21.30 h
Pigmalió Orfeó Martinenc Barcelona
01/06/2012 - 02/06/2012
a les 22.00 h
Una ciutat brillant, de Conor McPherson Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
01/06/2012 - 02/06/2012
a les 22.30 h
L'arribada del ministre, de J. Manubens i Vidal Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
02/06/2012
a les 12.30 h
Això no és vida, de T de teatre Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
02/06/2012 - 03/06/2012
a les 18.00 h
Històries entre muralles El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
02/06/2012
a les 18.00 h
Això no és vida, de T de Teatre Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
02/06/2012
a les 19.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
02/06/2012
a les 20.00 h
Taller de teatre El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
02/06/2012
a les 20.00 h
Pigmalió Orfeó Martinenc Barcelona
02/06/2012
a les 22.00 h
Cluedo, t'atreveixes a jugar?, d'en Marc Cardó Orfeó Canongí La Canonja
02/06/2012
a les 22.00 h
Terapia Teatre Municipal Foment de Juneda Juneda
03/06/2012
a les 11.00 h
El joc del contes / La màquina de viatjar (creació pròpia) Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
03/06/2012
a les 16.00 h
Taller de teatre El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
03/06/2012
a les 16.00 h
Cancun Nyoca, de l'Ametlla del Vallès Ametlla del Vallès
03/06/2012
a les 16.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
03/06/2012
a les 17.00 h
5 horas con Mario Espiral, de Valldoreix Valldoreix
03/06/2012
a les 18.00 h
Veus les línies?, d'en Y. Reza Centre Parroquial de S. Pere Ribes Sant Pere de Ribes
03/06/2012
a les 18.00 h
Enjauladas, de na Marta Frauca Centre Cívic "El Gorg" Sant Vicenç de Montalt
03/06/2012
a les 18.00 h
Pigmalió Orfeó Martinenc Barcelona
03/06/2012
a les 18.00 h
Els gegants de la muntanya, d'en Pirandello Centre Cultural Els Catalanistes Barcelona
03/06/2012
a les 18.00 h
Terapia Teatre Municipal Foment de Juneda Juneda
03/06/2012
a les 19.00 h
L'arribada del ministre, d'en J. Manubens i Vidal Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
03/06/2012
a les 19.00 h
28 cèntims, creació pròpia Orfeó Canongí La Canonja
03/06/2012
a les 19.00 h
Criatures, de T de Teatre Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
08/06/2012
a les 20.15 h
Joan Salvador Gavina - Anhel de llibertat, d'en Richard Bach Nova Acròpolis Barcelona
08/06/2012 - 09/06/2012
a les 22.00 h
Chicago Teatre de La Palma Teià
09/06/2012 - 10/06/2012
a les 18.00 h
Tarzan Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
09/06/2012
a les 18.30 h
Don Juan de Serrallonga Orfeó Martinenc Barcelona
09/06/2012
a les 19.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
09/06/2012 - 10/06/2012
a les 20.00 h
Silenci / La lluna Casal de l'Espiga Barcelona
09/06/2012
a les 22.00 h
El Sr. Josep falta a la dona i la dona del Sr. Josep falta a Teatre de Bonastre Bonastre
10/06/2012
a les 12.30 h
Sopar amb batalla 2, adaptació versió de Jordi Casanovas Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
10/06/2012
a les 16.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
10/06/2012
a les 17.00 h
Sopar amb batalla 3, adaptació versió de Jordi Casanovas Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
10/06/2012
a les 17.30 h
Don Joan de Serrallonga Orfeó Martinenc Barcelona
10/06/2012
a les 18.00 h
Tu si que ho fas bé! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
10/06/2012
a les 19.00 h
Chicago Teatre de La Palma Teià
10/06/2012
a les 20.30 h
Sofà per vuit (creació pròpia) Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
12/06/2012
a les 19.15 h
Homenatge a Federico García Lorca Casa de València Barcelona
15/06/2012
a les 20.00 h
Un berenar improvisat El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
15/06/2012
a les 20.15 h
Joan Salvador Gavina - Anhel de llibertat, d'en Richard Bach Nova Acròpolis Barcelona
15/06/2012
a les 21.30 h
Les Nits de Tàndem 2.0 (Nit de monòlegs) Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
15/06/2012
a les 21.30 h
Dejad el balcón abierto, d'en Federico García Lorca Teatre Metropol Tarragona
15/06/2012
a les 22.00 h
T'odio amor meu, de Dagoll Dagom Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
15/06/2012
a les 22.00 h
Chicago Teatre de La Palma Teià
15/06/2012 - 16/06/2012
a les 22.00 h
Mister Beverley, d'en G. Berr i L. Verneuil. El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
16/06/2012 - 17/06/2012
a les 18.00 h
Tarzan Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
16/06/2012
a les 19.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
16/06/2012
a les 20.00 h
Un berenar improvisat El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
16/06/2012
a les 21.00 h
Enjauladas, de na Marta Frauca Centre Cívic Bac de Roda Barcelona
16/06/2012
a les 21.00 h
T'odio amor meu, de Dagoll Dagom Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
16/06/2012
a les 22.00 h
Tu si que ho fas bé! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
17/06/2012
a les 16.00 h
Un berenar improvisat El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
17/06/2012
a les 16.30 h
Arsènic i puntes de coixí El tramvia, de Mataró Mataró
17/06/2012
a les 16.30 h
Oh happy day! Sala Cabanyes i Escola Municipal de Música, de Mat Mataró
17/06/2012
a les 17.30 h
Cuéntalo tú que tienes más gracia Foment Mataroní Mataró
17/06/2012
a les 18.00 h
Enjauladas, de na Marta Frauca Centre Cívic Bac de Roda Barcelona
17/06/2012
a les 18.00 h
Tu si que ho fas bé! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
17/06/2012
a les 18.00 h
T'odio amor meu, de Dagoll Dagom Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
17/06/2012
a les 18.00 h
Mister Beverley, d'en G. Berr i L. Verneuil El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
17/06/2012
a les 19.00 h
Tot al seu moment, de David Ives. Traducció d'en Josep Costa Ateneu de Cultura Popular L'Hospitalet de Llobregat
21/06/2012
a les 20.00 h
Homenatge a Federico García Lorca Espai Jove La Fontana Barcelona
21/06/2012
a les 20.00 h
Homenatge a Federico García Lorca Espai Jove La Fontana Barcelona
22/06/2012
a les 20.15 h
Joan Salvador Gavina - Anhel de llibertat, d'en Richard Bach Nova Acròpolis Barcelona
29/06/2012
a les 21.00 h
La filla del carmesí, d'en Josep M. de Sagarra Sala Cabañes, de Mataró Mataró
29/06/2012
a les 21.30 h
No et vesteixis per sopar, d'en Marc Camoletti Sala Cal Gallifa Sant Joan de Vilatorrada
30/06/2012
a les 20.00 h
Oh, la guerra... quin joc de disbarats!, d'en Jordi Voltas Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
30/06/2012
a les 20.00 h
Oh, la guerra... quin joc de disbarats!, d'en Jordi Voltas Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
30/06/2012
a les 22.00 h
La llama del amor agencia matrimonial Teatre d'Abrera Abrera
30/06/2012
a les 22.00 h
Salomé, d'en Orcas Wilde Sala Carlins Manresa
06/07/2012 - 07/07/2012
a les 21.00 h
Cabaret i Guerra, d'en Karl Valentin i Bertold Brecht Teatre de Ponent Granollers
06/07/2012
a les 22.00 h
Va parir! Barri del Terme Torrelles de Foix
07/07/2012
a les 20.00 h
Mandíbula afilada, d'en Carles Alberola Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
08/07/2012
a les 18.00 h
Mandíbula afilada, d'en Carles Alberola Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
08/07/2012
a les 19.00 h
Cabaret i Guerra, d'en Karl Valentin i Bertold Brecht Teatre de Ponent Granollers
14/07/2012
a les 22.00 h
L'estranya parella, d'en Neil Simon Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
15/07/2012
a les 18.30 h
Pomografia Teatre Metropol Tarragona
15/07/2012
a les 18.30 h
El meu estimat Godfrey, adaptació d'en Lluís Masimon Foment Mataroní Mataró
15/07/2012
a les 19.00 h
L'estranya parella, d'en Neil Simon Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
21/07/2012
a les 22.00 h
L'estranya parella, d'en Neil Simon Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
22/07/2012
a les 19.00 h
El Mikado, d'en Gilbert & Sullivan; trad. Xavier Bru de Sala Teatre Monumental de Mataró Mataró
23/07/2012
a les 18.00 h
textghf hfgh Barri del Terme Torrelles de Foix
28/07/2012
a les 22.00 h
L'estranya parella, d'en Neil Simon Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
29/07/2012
a les 19.00 h
L'estranya parella, d'en Neil Simon Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
07/09/2012
a les 23.00 h
Lectures musicals d'en Joan Manuel Serrat Pati del Museu d'Art Sabadell
15/09/2012
a les 21.30 h
La ratera, d'Agatha Christie Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
16/09/2012
a les 18.30 h
La ratera, d'Agatha Christie Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
21/09/2012 - 22/09/2012
a les 22.00 h
Mar i Cel, d'Àngel Guimerà. Adaptació de Dagoll Dagom Casal de Tiana Tiana
22/09/2012
a les 22.00 h
Nadal a Halloween Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
22/09/2012
a les 22.00 h
Historia de una escalera, d'Antonio Buero Vallejo Teatre Núria Espert Sant Andreu de la Barca
23/09/2012
a les 18.00 h
Nadal a Halloween Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
23/09/2012
a les 18.00 h
Historia de una escalera, d'Antonio Buero Vallejo Teatre Núria Espert Sant Andreu de la Barca
23/09/2012
a les 18.00 h
Mentiders, d'Anthony Neilson Casal de Calaf Calaf
23/09/2012
a les 18.30 h
Mar i Cel, d'Àngel Guimerà. Adaptació de Dagoll Dagom Casal de Tiana Tiana
29/09/2012
a les 20.00 h
10 negrets, d'Agatha Christie Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
29/09/2012
a les 22.00 h
Bodas de sangre Centre Parroquial, de l'Arboç L'Arboç
29/09/2012
a les 22.00 h
Primera plana Auditori Teatre, de Calldetenes Calldetenes
29/09/2012
a les 22.00 h
Les cunyades Espai E T C Vic
30/09/2012
a les 18.00 h
Cancún, de Jordi Galceràn. Adaptació d'en Joan Monells Casal de Calaf Calaf
30/09/2012
a les 18.00 h
10 negrets, d'Agatha Christie Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
30/09/2012
a les 18.00 h
Cancún, d'en Jordi Galcerán Agrupació Congrés Barcelona
06/10/2012
a les 19.00 h
Jacques Prévert, històries i paraules Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
06/10/2012
a les 22.00 h
Absenta, d'en Quimet Pla Sala Gòtica Molins de Rei
06/10/2012
a les 22.00 h
El diari d'Anna Frank Patronat Social Premianenc Premià de Mar
07/10/2012
a les 17.30 h
Oh happy day! Sala Cabañes, de Mataró Mataró
07/10/2012
a les 18.00 h
Nadal a Halloween Teatre, d'Olesa Olesa de Montserrat
07/10/2012
a les 18.00 h
Bodas de sangre, de Federico García Lorca Centre Parroquial, de l'Arboç L'Arboç
07/10/2012
a les 18.00 h
Entre dones, d'en Santiago Moncada Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
07/10/2012
a les 18.00 h
Lectures d'en Josep M. de Sagarra El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
07/10/2012
a les 19.00 h
Absenta, d'en Quimet Pla Sala Gòtica Molins de Rei
07/10/2012
a les 19.00 h
El diari d'Anna Frank Patronat Social Premianenc Premià de Mar
12/10/2012
a les 18.00 h
T'estimo, ets perfecte, ja et canviaré... Teatre Kursaal Manresa
12/10/2012
a les 18.30 h
La lluna Casal de l'Espiga Barcelona
12/10/2012
a les 18.30 h
Oh happy day! Sala Cabañes, de Mataró Mataró
12/10/2012
a les 21.30 h
Y... esto es lo que hay Ateneu Hortenc Barcelona
13/10/2012
a les 22.00 h
Entre dones, d'en Santiago Moncada Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
13/10/2012
a les 22.00 h
Primera plana, d'en Ben Hecht i Charles MacArthut Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
14/10/2012
a les 18.00 h
Nadal a Halloween Casal de Calaf Calaf
14/10/2012
a les 18.00 h
Entre dones, d'en Santiago Moncada Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
14/10/2012
a les 18.00 h
La marató de Nova York, d'Edoardo Erba. Trad. d'en J. Negrié Foment Martinenc Barcelona
14/10/2012
a les 18.00 h
La marató de Nova York, d'Edoardo Erba. Trad. d'en J. Negrié Foment Martinenc Barcelona
14/10/2012
a les 18.00 h
Romeu i Julieta, d'en William Shakespeare Sala Santa Llúcia Reus
14/10/2012
a les 18.30 h
Oh happy day! Sala Cabañes, de Mataró Mataró
14/10/2012
a les 18.30 h
Primera plana, d'en Ben Hecht i Charles MacArthur Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
14/10/2012
a les 20.30 h
Almisdaé, d'en Alberto Rizzo Porta 4 Barcelona
19/10/2012
a les 21.00 h
Treballar cansa, de Cesare Pavese Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
19/10/2012 - 20/10/2012
a les 22.00 h
La corona d'espines, d'en Josep M. de Sagarra El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
19/10/2012
a les 22.00 h
Bodas de sangre Teatre Prado Sitges
20/10/2012
a les 21.00 h
Bestiari, d'en Joan Oliver Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
20/10/2012
a les 22.00 h
Vides Ateneu Torrelles de Llobregat
20/10/2012
a les 22.00 h
Entre dones, d'en Santiago Moncada Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
20/10/2012
a les 22.00 h
Tot me passa a mi!! Saló Parroquial Sant Miquel Deltebre
20/10/2012
a les 22.00 h
Més bonica que una vedella a topos Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
21/10/2012
a les 11.30 h
Els savis de Vilatrista Casal de l'Espiga Barcelona
21/10/2012
a les 18.00 h
El cafè de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra Casal de Calaf Calaf
21/10/2012
a les 18.00 h
Vides Teatre Ametlla del Vallès
21/10/2012
a les 18.00 h
Entre dones, d'en Santiago Moncada Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
21/10/2012
a les 18.00 h
La corona d'espines, d'en Josep M. de Sagarra El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
21/10/2012
a les 18.00 h
Catalans a la romana, d'en Joan Rosquellas i Gil Sala Santa Llúcia Reus
21/10/2012
a les 19.00 h
El diari d'Anna Frank Patronat Social Premianenc Premià de Mar
26/10/2012
a les 21.00 h
Amor matern, d'en August Strindberg Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
26/10/2012 - 27/10/2012
a les 21.00 h
Pigmalió, d'en Bernard Show / Joan Oliver Orfeó Martinenc Barcelona
27/10/2012
a les 21.30 h
El ventall Lluïsos d'Horta Barcelona
27/10/2012
a les 22.00 h
Jo sóc un altre, d'Esteve Soler Sant Pere Apòstol Barcelona
27/10/2012
a les 22.00 h
El més feliç dels tres Saló Parroquial Sant Miquel Deltebre
27/10/2012
a les 22.00 h
El més feliç dels tres Saló Parroquial Sant Miquel Deltebre
27/10/2012
a les 22.00 h
X Passatge del Terror 2012 Can Colomer Santa Perpètua de Mogoda
28/10/2012
a les 18.00 h
Jo sóc un altre, d'Esteve Soler Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
28/10/2012
a les 18.00 h
L'Hostalera, d'en Carlo Goldoni Sala Santa Llúcia Reus
28/10/2012
a les 18.00 h
Pigmalió, d'en Bernard Show / Joan Oliver Orfeó Martinenc Barcelona
28/10/2012
a les 19.00 h
El rei sol Casal de Cultura Valldoreix
28/10/2012
a les 19.00 h
Diumenge amb lletres Associació Gent del Masnou El Masnou
29/10/2012
a les 19.00 h - a les 21.30 h
X Passatge del Terror 2012 Can Colomer Santa Perpètua de Mogoda
01/11/2012 - 01/11/2012
a les 00.00 h - a les 03.00 h
X Passatge del Terror 2012 Can Colomer Santa Perpètua de Mogoda
03/11/2012
a les 21.30 h
Au Manolo...!!! Saló Parroquial Sant Miquel Deltebre
03/11/2012
a les 21.30 h
Au Manolo...!!! Saló Parroquial Sant Miquel Deltebre
04/11/2012
a les 18.00 h
Més bonica que una vedella a topos, d'en José Antonio Aguado Parròquia Sant Cristòfor Terrassa
04/11/2012
a les 19.00 h
Celobert, d'en David Hare Casal de Cultura Valldoreix
09/11/2012
a les 21.00 h
Els viatges de Joan Esquenedreta i La seducció Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
09/11/2012 - 10/11/2012
a les 22.00 h
Òscar, una maleta, dues maletes, tres maletes, (C. Magnier) El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
09/11/2012
a les 22.00 h
L'estranya parella, d'en Neil Simon Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
10/11/2012 - 11/11/2012
a les 17.30 h
Marina, d'en Emilio Arrieta Orfeó Martinenc Barcelona
10/11/2012
a les 21.00 h
L'estranya parella, d'en Neil Simon Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
10/11/2012
a les 21.30 h
Ho és o, no ho és? Saló Parroquial Sant Miquel Deltebre
10/11/2012
a les 21.30 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
10/11/2012
a les 21.30 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
10/11/2012
a les 22.00 h
Nadal a Halloween Foment Piera
10/11/2012
a les 22.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
10/11/2012
a les 22.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
10/11/2012
a les 22.00 h
L'ombra de Thànatos, d'en Xavier Doz Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
11/11/2012
a les 18.00 h
Òscar, una maleta, dues maletes, tres maletes, (C. Magnier) El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
11/11/2012
a les 18.00 h
Muntanyes nevades (banderes al vent), d'en T. Orensanz Sala Santa Llúcia Reus
11/11/2012
a les 18.00 h
L'estranya parella, d'en Neil Simon Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
11/11/2012
a les 18.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
11/11/2012
a les 18.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
11/11/2012
a les 18.00 h
L'ombra de Thànatos, d'en Xavier Doz Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
11/11/2012
a les 18.00 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
11/11/2012
a les 18.00 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
11/11/2012
a les 18.30 h
Les meves veïnes Sala del Casal Medionenc Sant Joan de Mediona
11/11/2012
a les 19.00 h
Metge a garrotades, de Molière Casal de Cultura Valldoreix
16/11/2012
a les 20.15 h
Joan Salvador Gavina - Anhel de llibertat, d'en Richard Bach Nova Acròpolis Barcelona
16/11/2012 - 17/11/2012
a les 21.00 h
Llum de gas, d'en Patrick Hamilton Orfeó Martinenc Barcelona
16/11/2012 - 17/11/2012
a les 22.00 h
El criat de dos amos, d'en Carlo Goldoni Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
16/11/2012 - 17/11/2012
a les 22.00 h
Ai, carai, d'en Josep M. Benet i Jornet Fila Zero, de S. Cugat Sant Cugat
17/11/2012
a les 18.00 h
Tot recordant a Jaume Melendres Espai Tísner - C. C. Cotxeres Borrell Barcelona
17/11/2012
a les 20.00 h
Mar i cel, d'Àngel Guimerà Sala Santa Llúcia Reus
17/11/2012
a les 21.30 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
17/11/2012
a les 21.30 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
17/11/2012
a les 22.00 h
Teràpia, de Dagoll Dagom. Adaptació de Joan Cornudella Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
17/11/2012
a les 22.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
17/11/2012
a les 22.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
17/11/2012
a les 22.00 h
Negroni de Ginebra, de Maria Antònia Oliver Teatre S. Miquel d'Olèrdola Sant Miquel d'Olèrdola
18/11/2012
a les 12.00 h
La bella dorment Centre Cívic Can Felipa Barcelona
18/11/2012
a les 17.00 h
Retalls de vida / Antología de la Zarzuela La Sedeta (Gràcia) Barcelona
18/11/2012
a les 18.00 h
Llum de gas, d'en Patrick Hamilton Orfeó Martinenc Barcelona
18/11/2012
a les 18.00 h
La marató de Nova York, d'en Edoardo Erba Foment Mataroní Mataró
18/11/2012
a les 18.00 h
La marató de Nova York, d'en Edoardo Erba Foment Mataroní Mataró
18/11/2012
a les 18.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Rürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
18/11/2012
a les 18.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Rürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
18/11/2012
a les 18.00 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
18/11/2012
a les 18.00 h
La moral de la senyora Dulska, de Gabriela Zapolska Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
18/11/2012
a les 18.30 h
Mort accidental d'un anarquista, d'en Dario Fo Ateneu Ordalenc Ordal (Subirats)
18/11/2012
a les 18.30 h
Ai, carai, d'en Josep M. Benet i Jornet Fila Zero, de S. Cugat Sant Cugat
18/11/2012
a les 19.00 h
Quatre actrius, d'en Josep M. Benet i Jornet Casal de Cultura Valldoreix
18/11/2012
a les 19.00 h
Un concert terrorífic Casal de l'Espiga Barcelona
23/11/2012
a les 20.15 h
Joan Salvador Gavina - Anhel de llibertat, d'en Richard Bach Nova Acròpolis Barcelona
23/11/2012 - 24/11/2012
a les 22.00 h
Ai, carai, d'en Josep M. Benet i Jornet Fila Zero, de S. Cugat Sant Cugat
24/11/2012
a les 20.00 h
No et vesteixis per sopar, d'en Marc Camoletti Sala Santa Llúcia Reus
24/11/2012
a les 21.00 h
La gàbia de les boges Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
24/11/2012
a les 21.00 h
La gàbia de les boges Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
24/11/2012
a les 21.30 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
24/11/2012
a les 21.30 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
24/11/2012
a les 21.30 h
El musical (creació pròpia) Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
24/11/2012
a les 22.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
24/11/2012
a les 22.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
25/11/2012
a les 18.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
25/11/2012
a les 18.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
25/11/2012
a les 18.00 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
25/11/2012
a les 18.00 h
Taxi, d'en Ray Cooney Teatre de Sant Pacià Barcelona
25/11/2012
a les 18.30 h
Ai, carai, d'en Josep M. Benet i Jornet Fila Zero, de S. Cugat Sant Cugat
25/11/2012
a les 18.30 h
El musical Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
29/11/2012 - 30/11/2012
a les 21.00 h
Ave Salve, d'en Sergi Xirinacs Necròpolis Paleocristiana Tarragona
30/11/2012
a les 20.15 h
Joan Salvador Gavina - Anhel de llibertat, d'en Richard Bach Nova Acròpolis Barcelona
30/11/2012 - 01/12/2012
a les 22.00 h
Gurigall Show Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
01/12/2012
a les 18.30 h
Calders a l'escenari, d'en Pere Calders Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
02/12/2012
a les 18.00 h
Nadal a Halloween Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
02/12/2012
a les 18.00 h
Nadal a Halloween, d'en Ermenegild Siñol Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
02/12/2012
a les 18.00 h
Guirigall Show Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
02/12/2012
a les 18.00 h
La reconstrucció dels fets Centre Cultural Els Catalanistes Barcelona
02/12/2012
a les 18.00 h
Calders a l'escenari, d'en Pere Calders Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
02/12/2012
a les 18.30 h
Negroni de Ginebra, de Maria Antònia Oliver Masia de Mas Catarro Santa Margarida i Els Monjos
06/12/2012 - 08/12/2012
a les 22.00 h
La casa de los siete balcones, d'Alejandro Casona El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
08/12/2012
a les 18.30 h
Records de la nostra terra Lira Ampostina Amposta
08/12/2012
a les 22.00 h
El casament dels petits burgesos, d'en Bertolt Brecht Teatre del Casal Gelida
09/12/2012
a les 18.00 h
La casa de los siete balcones, d'Alejandro Casona El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
09/12/2012
a les 18.30 h
La importància de ser Frank, d'Oscar Wilde Sant Marçal Castellet i La Gornal
09/12/2012
a les 19.00 h
4 contes curts Casal de l'Espluga L'Espluga de Francolí
15/12/2012
a les 21.00 h
No és massa tard, d'en Josep Maria Navero Casal de l'Espiga Barcelona
15/12/2012
a les 22.00 h
Històries Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
16/12/2012
a les 17.00 h
Lectures Musicals de Joan Manuel Serrat Espai Movento Sabadell
16/12/2012
a les 17.30 h
Gala lírica - sarsuela catalana Orfeó Martinenc Barcelona
16/12/2012
a les 18.00 h
No és massa tard, d'en Josep Maria Navero Casal de l'Espiga Barcelona
16/12/2012
a les 18.30 h
La cacera de l'ànec, d'en Alexandr Vampilov El folre, de Sant Pere Molanta Sant Pere Molanta
22/12/2012 - 30/12/2012
a les 18.00 h
El petit rei lleó Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
22/12/2012 - 23/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Folch i Torres Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
22/12/2012 - 23/12/2012
a les 18.00 h
El petit rei Lleó Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
22/12/2012
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
23/12/2012
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
23/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets Orfeó Martinenc Barcelona
23/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
23/12/2012
a les 18.00 h
Gran plena - Espectacle de Nadal Casal de Tiana Tiana
23/12/2012
a les 18.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
23/12/2012
a les 19.00 h
Els pastorets Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
23/12/2012
a les 19.00 h
El poema de Nadal, d'en Josep M. de Sagarra Centre Cultural Els Catalanistes Barcelona
25/12/2012
a les 18.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folk i Torres Casal de l'Espluga L'Espluga de Francolí
25/12/2012
a les 18.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folk i Torres Casal de l'Espluga L'Espluga de Francolí
25/12/2012
a les 19.00 h
Els pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
25/12/2012
a les 20.00 h
Tot això és Nadal, d'en Josep Bertomeu Mercè Saló Parroquial Sant Miquel Deltebre
26/12/2012
a les 12.00 h
Els pastorets de Sant Feliu de Guíxols Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
26/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
26/12/2012
a les 18.30 h - a les 20.20 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
26/12/2012
a les 19.00 h
Els pastorets Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
26/12/2012
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
28/12/2012
a les 21.00 h
El poema de Nadal, d'en Josep M. de Sagarra Parròquia de Santa Eulàlia de Mèrida L'Hospitalet de Llobregat
28/12/2012 - 29/12/2012
a les 22.00 h
Òscar, 1 maleta, 2 maletes, 3 maletes Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
29/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets Orfeó Martinenc Barcelona
29/12/2012 - 30/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Folk i Torres Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
29/12/2012 - 30/12/2012
a les 18.00 h
El petit rei Lleó Casal Corpus, de Barcelona Barcelona
29/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
29/12/2012 - 30/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets de Súria, d'en Josep M. Folch i Torres Foment Cultural Súria
29/12/2012
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
29/12/2012
a les 21.30 h
Els pastorets (els pastorets golfos) Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
29/12/2012
a les 22.00 h
Bodas de sangre, d'en Federico García Lorca Centre Parroquial, de l'Arboç L'Arboç
30/12/2012
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
30/12/2012
a les 17.30 h
Els pastorets Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
30/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets Orfeó Martinenc Barcelona
30/12/2012
a les 18.00 h
Els Pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
30/12/2012
a les 18.00 h
Els Pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
30/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets de Sant Feliu de Guíxols Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
30/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
30/12/2012
a les 18.00 h
Els pastorets "La nit de Nadal", d'en Folch i Torres Equipament Culturals Ajuntament Sant Jaume d'Enveja
30/12/2012
a les 18.30 h - a les 20.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
30/12/2012
a les 18.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folk i Torres Casal de l'Espluga L'Espluga de Francolí
30/12/2012
a les 20.00 h
Tot això és Nadal, d'en Josep Bertomeu i Mercè Teatre de Jesús Jesús (Tortosa)
01/01/2013
a les 17.30 h
Els pastorets Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
01/01/2013
a les 18.00 h
Els Pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
01/01/2013
a les 18.00 h
Els Pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
01/01/2013
a les 18.00 h
Els pastorets de Súria, d'en Josep M. Folch i Torres Foment Cultural Súria
01/01/2013
a les 18.30 h - a les 20.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
04/01/2013
a les 20.00 h
Els pastorets de Súria, d'en Josep M. Folch i Torres Foment Cultural Súria
06/01/2013
a les 17.50 h
Els pastorets Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
06/01/2013
a les 18.00 h
Els Pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
06/01/2013
a les 18.00 h
Els Pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
06/01/2013
a les 18.00 h
Els pastorets de Sant Feliu de Guíxols Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
06/01/2013
a les 18.00 h
Els pastorets de Súria, d'en Josep M. Folch i Torres Foment Cultural Súria
06/01/2013
a les 18.30 h - a les 20.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
06/01/2013
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
06/01/2013
a les 19.00 h
Nadal al mas (Pastorets) Teatre Clavé Tordera
07/01/2013
a les 18.30 h
Les meves veïnes Teatre de Puigdàlber Puigdàlber
11/01/2013 - 12/01/2013
a les 20.00 h
Aquí no paga ningú Casa Orlandai Barcelona
11/01/2013 - 12/01/2013
a les 21.00 h
Maribel i l'estranya família Orfeó Martinenc Barcelona
11/01/2013 - 12/01/2013
a les 22.00 h
Òscar, 1 maleta, 2 maletes, 3 maletes Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
12/01/2013 - 13/01/2013
a les 17.30 h
Els pastorets Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
12/01/2013
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
12/01/2013
a les 21.00 h
No és massa tard, d'en Josep Maria Navero Casal de l'Espiga Barcelona
13/01/2013
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
13/01/2013
a les 17.00 h
Els Pastorets del Vendrell Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
13/01/2013
a les 18.00 h
Maribel y la estranya família Orfeó Martinenc Barcelona
13/01/2013
a les 18.00 h
Els Pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
13/01/2013
a les 18.00 h
Els Pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
13/01/2013
a les 18.00 h
El criat de dos amos, d'en Carlo Goldoni Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
13/01/2013
a les 18.00 h
No és massa tard, d'en Josep Maria Navero Casal de l'Espiga Barcelona
13/01/2013
a les 18.00 h
Acarnissament Centre Cultural Els Catalanistes Barcelona
13/01/2013
a les 18.30 h - a les 20.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
18/01/2013
a les 19.00 h
Un déu ferotge, de Yasmina Reza Auditori de l'ONCE Barcelona
18/01/2013 - 19/01/2013
a les 22.00 h
Òscar, 1 maleta, 2 maletes, 3 maletes Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
18/01/2013 - 19/01/2013
a les 22.00 h
Rent (el musical) Teatre Núria Espert Sant Andreu de la Barca
18/01/2013 - 19/01/2013
a les 22.00 h
Rent (el musical) Teatre Núria Espert Sant Andreu de la Barca
19/01/2013
a les 21.00 h
No és massa tard, d'en Josep Maria Navero Casal de l'Espiga Barcelona
19/01/2013
a les 22.00 h
El casament dels petits burgesos, d'en Bertolt Brecht Centre Agrícola Plà del Penedès
19/01/2013
a les 22.00 h
Teràpia Teatre Armengol Bellpuig
19/01/2013
a les 22.00 h
Luz difusa, d'en Vicente García Campo Teatre Cinema Llinars del Vallès
20/01/2013
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
20/01/2013
a les 17.00 h
Els Pastorets del Vendrell Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
20/01/2013
a les 17.30 h
Els pastorets Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
20/01/2013
a les 18.00 h
Els Pastorrats! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
20/01/2013
a les 18.00 h
No és massa tard, d'en Josep Maria Navero Casal de l'Espiga Barcelona
20/01/2013
a les 18.00 h
Luz difusa, d'en Vicente García Campo Teatre Cinema Llinars del Vallès
20/01/2013
a les 18.00 h
Rent (el musical) Teatre Núria Espert Sant Andreu de la Barca
20/01/2013
a les 18.00 h
Rent (el musical) Teatre Núria Espert Sant Andreu de la Barca
20/01/2013
a les 18.30 h
La importància de ser Frank, d'Oscar Wilde Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
20/01/2013
a les 18.30 h
La millor nit de la teva vida, d'en Carles Silva Sant Marçal Castellet i La Gornal
20/01/2013
a les 18.30 h
Lo diable, la dona, lo somni i la taverna, creació pròpia Teatre de Moja Olèrdola
20/01/2013
a les 18.30 h - a les 20.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
26/01/2013 - 27/01/2013
a les 17.30 h
La del manojo de rosas, d'en Pablo Sorozabal Orfeó Martinenc Barcelona
26/01/2013
a les 22.00 h
Els Pastorrats! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
26/01/2013
a les 22.00 h
L'auca del Sr. Esteve, d'en Santiago Rusiñol Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
26/01/2013
a les 22.00 h
L'auca del Sr. Esteve, d'en Santiago Rusiñol Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
26/01/2013
a les 22.00 h
La ratera, d'Agatha Christie Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
27/01/2013
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
27/01/2013
a les 17.00 h
Els Pastorets del Vendrell Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
27/01/2013
a les 17.30 h
Els pastorets Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
27/01/2013
a les 18.00 h
Els Pastorrats! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
27/01/2013
a les 18.00 h
Viatge de nuvis, d'en Ventura Porta i Rosés Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
27/01/2013
a les 18.00 h
L'auca del Sr. Esteve, d'en Santiago Rusiñol Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
27/01/2013
a les 18.00 h
La ratera, d'Agatha Christie Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
27/01/2013
a les 18.30 h
Jo seré el seu gendre, d'en Jaume Villanova Teatre de La Ràpita Santa Margarida i Els Monjos (La Ràpita)
27/01/2013
a les 18.30 h
Òscar, una maleta, dos maletes, tres maletes... Casino (Sala gran) Caldes de Montbui
27/01/2013
a les 18.30 h
La ratera, d'Agatha Christie Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
27/01/2013
a les 18.30 h
El cafè de la Marina Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
01/02/2013 - 03/02/2013
a les 18.00 h
Crim contra rellotge, d'en Frank Launder i Sidney Guilliat La Bàscula Sabadell
01/02/2013
a les 20.00 h
Plou a Barcelona Galeria Paspartú Barcelona
01/02/2013 - 02/02/2013
a les 21.00 h
L'efecte dels rajos gamma sobre les margarides, de P. Zindel Lluïsos Teatre Barcelona
01/02/2013 - 02/02/2013
a les 22.00 h
Un déu salvatge, de Yasmina Reza El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
02/02/2013
a les 20.00 h
Teràpia Casal d'Ivorra -
02/02/2013
a les 22.00 h
Al bar Cercle Catòlic, de Gràcia, de Barcelona Barcelona
02/02/2013
a les 22.00 h
Al bar Cercle Catòlic, de Gràcia, de Barcelona Barcelona
03/02/2013
a les 17.00 h
Els Pastorets del Vendrell Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
03/02/2013
a les 17.30 h
Els pastorets Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
03/02/2013
a les 18.00 h
Un déu salvatge, de Yasmina Reza El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
03/02/2013
a les 18.00 h
L'efecte dels rajos gamma sobre les margarides, de P. Zindel Lluïsos Teatre Barcelona
03/02/2013
a les 18.15 h
La moral de la senyora Dulska, de Gabriela Zapolska Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
03/02/2013
a les 18.30 h
Claymoore Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
03/02/2013
a les 18.30 h
El cafè de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra Patronat Cornellà de Llobregat
08/02/2013
a les 20.00 h
Plou a Barcelona, d'en Pau Miró Sala La Caldera Barcelona
08/02/2013
a les 20.15 h
El profeta Nova Acròpolis Barcelona
08/02/2013 - 09/02/2013
a les 21.00 h
Art, de Yasmina Reza Orfeó Martinenc Barcelona
08/02/2013 - 09/02/2013
a les 21.00 h
un déu ferotge, de Yasmina Reza Lluïsos Teatre Barcelona
10/02/2013
a les 18.00 h
Vides Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
10/02/2013
a les 18.00 h
Art, de Yasmina Reza Orfeó Martinenc Barcelona
10/02/2013
a les 18.00 h
Claymoore Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
10/02/2013
a les 18.00 h
El llibertí, d'en Eric-Emmanuel Schmidt Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
10/02/2013
a les 18.00 h
Un déu ferotge, de Yasmina Reza Lluïsos Teatre Barcelona
10/02/2013
a les 18.00 h
Un déu ferotge, de Yasmina Reza Centre Cívic "El Gorg" Sant Vicenç de Montalt
10/02/2013
a les 18.15 h
Un matrimoni de Boston, d'en David Mamet Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
10/02/2013
a les 18.30 h
Nit de ràdio 2.0, de Cristina Clemente Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
10/02/2013
a les 18.30 h
Hamelin, d'en Juan Mayorga Orfeó Catalònia Cornellà de Llobregat
15/02/2013
a les 20.15 h
El profeta Nova Acròpolis Barcelona
15/02/2013 - 16/02/2013
a les 22.00 h
Madamme Melville, d'en Richard Nelson El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
16/02/2013
a les 21.00 h
Una taula per a sis Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
16/02/2013
a les 21.30 h
Opps Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
16/02/2013
a les 22.00 h
Vides Sala Carlins Manresa
16/02/2013
a les 22.00 h
L'àvar, de Molière Teatre Ateneu Tàrrega
16/02/2013
a les 22.00 h
L'Hostalera, d'en Carlo Goldoni Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
17/02/2013
a les 18.00 h
Madamme Melville, d'en Richard Nelson El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
17/02/2013
a les 18.00 h
Una taula per a sis Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
17/02/2013
a les 18.00 h
L'Hostalera, d'en Carlo Goldoni Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
17/02/2013
a les 18.00 h
La moral de la senyora Dulska, d'en G. Zapolska Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
17/02/2013
a les 18.15 h
Les dones sàvies, de Molière Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
17/02/2013
a les 18.30 h
Cluedo, t'atreveixes a jugar?, adaptació de Marc Cardó Patronat Cornellà de Llobregat
17/02/2013
a les 18.30 h
Okupes de segona, d'Albert Capel El tramvia, de Mataró Mataró
22/02/2013
a les 20.15 h
El profeta Nova Acròpolis Barcelona
22/02/2013 - 23/02/2013
a les 22.00 h
Vostè ja ho entendrà, d'en Claudio Magris Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
23/02/2013 - 24/02/2013
a les 17.30 h
La dolorosa, d'en José Serrano i Els 3 tenors Orfeó Martinenc Barcelona
23/02/2013
a les 21.30 h
El diari d'Anna Frank Sala Cabañes, de Mataró Mataró
23/02/2013
a les 21.30 h
El ventall de Lady Windermere Foment Hortenc Barcelona
23/02/2013
a les 22.00 h
Paraules encadenades Teatre de La Granada La Granada
24/02/2013
a les 18.00 h
Celobert, d'en David Hare Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
24/02/2013
a les 18.00 h
Cancún, d'en Jordi Galceran Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
24/02/2013
a les 18.00 h
El ventall de Lady Windermere Foment Hortenc Barcelona
24/02/2013
a les 18.15 h
Un tamvia anomenat desig, d'en Tennessee Williams Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
24/02/2013
a les 18.15 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Centre Parroquial Canet de Mar
24/02/2013
a les 18.30 h
Lo diable, la dona, lo somni i la taverna! Teatre de S. Quintí Sant Quintí de Mediona
24/02/2013
a les 18.30 h
Cluedo, t'atreveixes a jugar?, adaptació de Marc Cardó Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
24/02/2013
a les 18.30 h
Claymoore, espectacle de creació pròpia Patronat Cornellà de Llobregat
24/02/2013
a les 18.30 h
El diari d'Anna Frank Sala Cabañes, de Mataró Mataró
02/03/2013
a les 18.30 h
Boira, espectacle de creació pròpia Orfeó Catalònia Cornellà de Llobregat
02/03/2013
a les 21.30 h
El diari d'Anna Frank Sala Cabañes, de Mataró Mataró
03/03/2013
a les 18.00 h
No és massa tard, d'en Josep M. Navero Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
03/03/2013
a les 18.30 h
Cancún, d'en Jordi Galceran Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
03/03/2013
a les 18.30 h
El diari d'Anna Frank Sala Cabañes, de Mataró Mataró
03/03/2013
a les 19.00 h
El cafè de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
08/03/2013
a les 20.15 h
Dones poetes Nova Acròpolis Barcelona
08/03/2013 - 09/03/2013
a les 21.00 h
Yerma, d'en Federico García Lorca Orfeó Martinenc Barcelona
09/03/2013 - 10/03/2013
a les 18.00 h
La volta al món en 80 dies TMS Sabadell
09/03/2013
a les 19.00 h
Teràpia Teatre Municipal d'Artesa de Lleida Artesa de Lleida
09/03/2013
a les 21.30 h
Els hereus, d'Alain Krief, adaptació d'en Pep Anton Gómez Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
09/03/2013
a les 21.30 h
El diari d'Anna Frank Sala Cabañes, de Mataró Mataró
09/03/2013
a les 22.00 h
La forma de les coses Teatre Ateneu Tàrrega
09/03/2013
a les 22.00 h
Revolta de bruixes, d'en Josep M. Benet i Jornet Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
10/03/2013
a les 18.00 h
Yerma, d'en Federico García Lorca Orfeó Martinenc Barcelona
10/03/2013
a les 18.00 h
Cancun, d'en Jordi Galceran Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
10/03/2013
a les 18.00 h
Nadal a Halloween, d'en Ermenegild Sinyol Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
10/03/2013
a les 18.30 h
Els hereus, d'en Alain Krief. Adaptació d'en Pep Anton Gómez Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
10/03/2013
a les 18.30 h
Venuts, d'Àngel Amazares Patronat Cornellà de Llobregat
10/03/2013
a les 18.30 h
El diari d'Anna Frank Sala Cabañes, de Mataró Mataró
10/03/2013
a les 19.00 h
Mentiders, d'Anthony Neilson Teatre dels Seràfics Arenys de Mar
15/03/2013
a les 20.15 h
Dones poetes Nova Acròpolis Barcelona
15/03/2013 - 16/03/2013
a les 21.00 h
El musical Orfeó Martinenc Barcelona
15/03/2013 - 16/03/2013
a les 21.30 h
Déu negrets, d'Agatha Christie Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
15/03/2013 - 16/03/2013
a les 22.00 h
Els nois d'història, d'Alan Bernat El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
15/03/2013 - 16/03/2013
a les 22.00 h
Bellesa, d'en Guillermo Ayesa Fila Zero, de S. Cugat Sant Cugat
16/03/2013 - 17/03/2013
a les 17.00 h
Veniu a mi. La passió de Llinars del Vallès Teatre Cinema Llinars del Vallès
16/03/2013
a les 18.00 h
Un déu salvatge, de Yasmina Resa Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
16/03/2013 - 17/03/2013
a les 18.00 h
La volta al món en 80 dies TMS Sabadell
16/03/2013
a les 19.00 h
Un déu ferotge, de Yasmina Resa Teatre de la Parròquia de la Santa Creu Terrassa
16/03/2013
a les 19.30 h
Revolta de bruixes, d'en Josep M. Benet i Jornet Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
16/03/2013
a les 21.00 h
No és massa tard Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
16/03/2013
a les 21.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Centre Cultural de Les Corts Barcelona
16/03/2013
a les 22.00 h
No et vesteixis per sopar Teatre Ateneu Tàrrega
16/03/2013
a les 22.00 h
Escamot cap a la mort, d'Alfonso Sastre Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
16/03/2013
a les 22.00 h
Revolta de bruixes, d'en Josep M. Benet i Jornet Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
17/03/2013
a les 12.00 h
Titelles El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
17/03/2013
a les 18.00 h
Els nois d'història, d'Alan Bernat El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
17/03/2013
a les 18.00 h
Les cunyades, d'en Michael Tremblay Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
17/03/2013
a les 18.00 h
No és massa tard Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
17/03/2013
a les 18.00 h
Escamot cap a la mort, d'Alfonso Sastre Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
17/03/2013
a les 18.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Centre Cultural de Les Corts Barcelona
17/03/2013
a les 18.00 h
Déu negrets, d'Agatha Christie Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
17/03/2013
a les 18.00 h
Una ciutat brillant, d'en Conor McPherson Centre Cultural Sant Pere (Sala Crespi) Terrassa
17/03/2013
a les 18.30 h
La habitación de Verónica, d'en Ira Levin Orfeó Catalònia Cornellà de Llobregat
17/03/2013
a les 18.30 h
Bellesa, d'en Guillermo Ayesa Fila Zero, de S. Cugat Sant Cugat
17/03/2013
a les 18.30 h
La roda del temps / Aula Espriu Casal de Cultura Valldoreix
17/03/2013
a les 18.30 h
Cluedo, t'atreveixes a jugar? Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
17/03/2013
a les 21.30 h
Un déu salvatge, de Yasmina Resa Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
18/03/2013
a les 18.00 h
El musical Orfeó Martinenc Barcelona
21/03/2013
a les 19.00 h
Dia mundial de la poesia 2013 Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
22/03/2013 - 23/03/2013
a les 22.00 h
Bellesa, d'en Guillermo Ayesa Fila Zero, de S. Cugat Sant Cugat
22/03/2013 - 23/03/2013
a les 22.00 h
La mort truca i Picnic Teatre Núria Espert Sant Andreu de la Barca
23/03/2013 - 24/03/2013
a les 17.00 h
Veniu a mi. La passió de Llinars del Vallès Teatre Cinema Llinars del Vallès
23/03/2013
a les 17.00 h
Dia Mundial del Teatre Casa Orlandai Barcelona
23/03/2013 - 24/03/2013
a les 18.30 h
La passió de Reus Teatre Fortuny Reus
23/03/2013
a les 21.30 h
El florido pensil, d'en Andrés Sopeña Foment Hortenc Barcelona
23/03/2013
a les 22.00 h
Nadal a Halloween Teatre Ateneu Tàrrega
24/03/2013
a les 18.00 h
Revolta de bruixes, d'en Josep M. Benet i Jornet Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
24/03/2013
a les 18.00 h
El florido pensil, d'en Andrés Sopeña Foment Hortenc Barcelona
24/03/2013
a les 18.30 h
Bellesa, d'en Guillermo Ayesa Fila Zero, de S. Cugat Sant Cugat
06/04/2013
a les 21.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Centre Cultural de Les Corts Barcelona
06/04/2013
a les 21.30 h
La ratera, d'Agata Christie Sala Cabañes, de Mataró Mataró
06/04/2013
a les 22.00 h
La ruïna, d'en Jordi Casanovas Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
07/04/2013
a les 18.00 h
El rei sol Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
07/04/2013
a les 18.00 h
Carpe diem (el club dels poetes morts) Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
07/04/2013
a les 18.00 h
La visita de la vella dama, d'en Friedrich Dürrenmatt Centre Cultural de Les Corts Barcelona
07/04/2013
a les 18.00 h
La ruïna, d'en Jordi Casanovas Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
07/04/2013
a les 18.30 h
La ratera, d'Agata Christie Sala Cabañes, de Mataró Mataró
07/04/2013
a les 18.30 h
Els hereus, d'Alain Krief Teatre de la Vila Palau-solità i Plegamans
07/04/2013
a les 19.00 h
La dona sola, El despertar i Ja t'ho deia jo Casal de Cultura Valldoreix
12/04/2013
a les 22.00 h
Venuts, d'Àngel Amazares Patronat Cultural i Recreatiu Cornellà de Llobregat
13/04/2013 - 14/04/2013
a les 17.30 h
El cantar del arriero Orfeó Martinenc Barcelona
13/04/2013
a les 18.00 h
Mans enlaire, d'en Ramon Folch i Camarasa Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
13/04/2013
a les 21.30 h
La ratera, d'Agata Christie Sala Cabañes, de Mataró Mataró
13/04/2013
a les 22.00 h
Carpe Diem (el club dels poetes morts) Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
14/04/2013
a les 12.00 h
Mans enlaire, d'en Ramon Folch i Camarasa Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
14/04/2013
a les 18.00 h
Carpe Diem (el club dels poetes morts) Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
14/04/2013
a les 18.30 h
La ratera, d'Agata Christie Sala Cabañes, de Mataró Mataró
18/04/2013
a les 12.00 h
¡Ay, Carmela!, d'en José Sanchis Sinisterra Teatre Auditori Miquel Pont Castellar del Vallès
19/04/2013 - 20/04/2013
a les 21.00 h
Magnolies d'acer, d'en Robert Harling Orfeó Martinenc Barcelona
19/04/2013 - 20/04/2013
a les 22.00 h
Cançons d'orfeu, d'en Josep M. Barrado Ortiz El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
20/04/2013
a les 20.30 h
Descalços pel parc Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
20/04/2013
a les 21.00 h
Els amics de Peter Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
20/04/2013
a les 21.30 h
La ratera, d'Agata Christie Sala Cabañes, de Mataró Mataró
20/04/2013
a les 21.30 h
Mentides, encens i mirra, d'en Juan Luis Iborra Centre Parroquial de S. Feliu Sant Feliu de Llobregat
20/04/2013
a les 22.00 h
Carpe Diem (el club dels poetes morts) Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
20/04/2013
a les 22.00 h
Molt soroll per no res, d'en William Shakespeare Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
21/04/2013
a les 18.00 h
Cançons d'orfeu, d'en Josep M. Barrado Ortiz El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
21/04/2013
a les 18.00 h
Magnòlies d'acer, d'en Robert Harling Orfeó Martinenc Barcelona
21/04/2013
a les 18.00 h
El café de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
21/04/2013
a les 18.00 h
Carpe Diem (el club dels poetes morts) Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
21/04/2013
a les 18.00 h
Molt soroll per no res, d'en William Shakespeare Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
21/04/2013
a les 18.30 h
La ratera, d'Agata Christie Sala Cabañes, de Mataró Mataró
21/04/2013
a les 18.30 h
Mentides, encens i mirra, d'en Juan Luis Iborra Centre Parroquial de S. Feliu Sant Feliu de Llobregat
21/04/2013
a les 18.30 h
Un matrimoni de Boston Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
21/04/2013
a les 18.30 h
Els amics de Peter Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
21/04/2013
a les 19.00 h
Teràpia Teatre Municipal de Linyola Linyola
22/04/2013
a les 20.00 h - a les 21.00 h
Diada de Sant Jordi Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
26/04/2013
a les 21.00 h
Els amics de Peter Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
26/04/2013 - 27/04/2013
a les 21.30 h
+ Sant Jordi, + Cultura Sala Cabañes, de Mataró Mataró
27/04/2013
a les 17.30 h
Estimada Rodoreda Casal d'Avís Valldoreix
27/04/2013
a les 18.30 h
Els amics de Peter Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
27/04/2013
a les 22.00 h
Gran nit del teatre Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
27/04/2013
a les 22.00 h
Molt soroll per no res, d'en William Shakespeare Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
28/04/2013
a les 18.00 h
Molt soroll per no res, d'en William Shakespeare Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
28/04/2013
a les 18.30 h
+ Sant Jordi, + Cultura Sala Cabañes, de Mataró Mataró
28/04/2013
a les 19.00 h
El maletí negre Auditori-Teatre Calldetenes Calldetenes
03/05/2013 - 04/05/2013
a les 21.00 h
Un barret de palla d'italià Orfeó Martinenc Barcelona
03/05/2013 - 04/05/2013
a les 21.30 h
Dues dones que ballen, d'en Josep M. Benet i Jornet Sala Cabañes, de Mataró Mataró
03/05/2013 - 04/05/2013
a les 22.00 h
Next to normal. Guió: Brian Yorkey. Música: Tom Kitt El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
04/05/2013
a les 22.00 h
Molt soroll per no res, d'en William Shakespeare Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
05/05/2013
a les 18.00 h
Next to normal. Guió: Brian Yorkey. Música: Tom Kitt El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
05/05/2013
a les 18.00 h
Un barret de palla d'italià Orfeó Martinenc Barcelona
05/05/2013
a les 18.00 h
Molt soroll per no res, d'en William Shakespeare Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
05/05/2013
a les 18.30 h
Dues dones que ballen, d'en Josep M. Benet i Jornet Sala Cabañes, de Mataró Mataró
05/05/2013
a les 19.00 h
Les dones m'han segrestat, d'en Lluís Coquard Casal de Cultura Valldoreix
10/05/2013 - 11/05/2013
a les 21.30 h
Dues dones que ballen, d'en Josep M. Benet i Jornet Sala Cabañes, de Mataró Mataró
10/05/2013 - 11/05/2013
a les 22.00 h
Next to normal El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
11/05/2013
a les 22.00 h
Molt soroll per no res, d'en William Shakespeare Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
12/05/2013
a les 18.00 h
Next to normal. Guió: Brian Yorkey. Música: Tom Kitt El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
12/05/2013
a les 18.00 h
Teràpia, d'en Joan Cornudella Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
12/05/2013
a les 18.00 h
Molt soroll per no res, d'en William Shakespeare Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
12/05/2013
a les 18.30 h
Dues dones que ballen, d'en Josep M. Benet i Jornet Sala Cabañes, de Mataró Mataró
12/05/2013
a les 21.00 h
Teràpia, d'en Joan Cornudella Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
17/05/2013
a les 22.00 h
Formigues & Fantasmes, de l'Albert Bascuñana i l'Esteve Mule Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
17/05/2013
a les 22.00 h
Els figurants, d'en José Sanchis Sinistierra Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
18/05/2013 - 19/05/2013
a les 18.30 h
Matrioska, adaptació de l'obra "La paperera", d'A. Llorens Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
18/05/2013
a les 22.00 h
Mr. Guim, on vas?, creació pròpia Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
19/05/2013
a les 18.00 h
Mr. Guim, on vas?, creació pròpia Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
19/05/2013
a les 18.30 h
Una visita inesperada, d'Agatha Christie Casino (Sala gran) Caldes de Montbui
19/05/2013
a les 19.00 h
Sóc lletja, d'en Sergi Belbel, Jordi Sànchez i Òscar Roig Teatre Metropol Tarragona
24/05/2013
a les 21.30 h
Una ciutat brillant, d'en Connor McPherson Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
25/05/2013 - 26/05/2013
a les 17.30 h
El dúo de la africana, d'en Manuel Fernández Caballero Orfeó Martinenc Barcelona
25/05/2013
a les 18.00 h
Una ciutat brillant, d'en Connor McPherson Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
25/05/2013 - 26/05/2013
a les 18.30 h
Matrioska, adaptació de l'obra "La paperera" d'A. Llorens Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
25/05/2013
a les 21.30 h
Tomaking-off Foment Hortenc Barcelona
25/05/2013
a les 22.00 h
Mr. Guim, on vas?, creació pròpia Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/05/2013
a les 18.00 h
Tomaking-off Foment Hortenc Barcelona
26/05/2013
a les 18.00 h
Mr. Guim, on vas?, creació pròpia Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/05/2013
a les 18.00 h
Teatre per omplir el rebost Teatre de Sant Pacià Barcelona
31/05/2013 - 01/06/2013
a les 21.00 h
La plaça del diamant, de Mercè Rodoreda Orfeó Martinenc Barcelona
31/05/2013
a les 21.30 h
Tomaking-off Foment Hortenc Barcelona
31/05/2013
a les 22.00 h
Cap a les ombres: el suïcidi de Dido Necròpolis Paleocristiana Tarragona
01/06/2013
a les 19.00 h
Do, re mi, fa sol... l'evolució de la música El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
01/06/2013
a les 21.00 h
Delicades, d'Alfredo Sanzol i Glups, d'en Gèrard Lauzier Agrupació Congrés Barcelona
01/06/2013
a les 21.30 h
Tomaking-off Foment Hortenc Barcelona
01/06/2013
a les 22.00 h
Flor de nit, de Dagoll Dagom Centre Cultural Sant Joan Viladecans
01/06/2013
a les 22.00 h
Ombres: el viatge d'Eneas a través de les gorges de l'Avern Necròpolis Paleocristiana Tarragona
02/06/2013
a les 11.00 h
Do, re mi, fa sol... l'evolució de la música El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
02/06/2013
a les 18.00 h
La plaça del Diamant, de Mercè Rodoreda Orfeó Martinenc Barcelona
02/06/2013
a les 18.00 h
Tomaking-off Foment Hortenc Barcelona
02/06/2013
a les 18.00 h
Delicades, d'Alfredo Sanzol i Glups, d'en Gèrard Lauzier Agrupació Congrés Barcelona
02/06/2013
a les 19.00 h
QuatrE actRius Casal de Cultura Valldoreix
02/06/2013
a les 19.00 h
Flor de nit, de Dagoll Dagom Centre Cultural Sant Joan Viladecans
07/06/2013 - 08/06/2013
a les 22.00 h
Taxi, d'en Ray Conney El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
08/06/2013
a les 18.30 h
Ventafocs Sala Cabañes, de Mataró Mataró
08/06/2013
a les 20.00 h
Els altres límits, d'Antonio Gómez i Joan Cornudella Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
08/06/2013
a les 22.00 h
Flor de nit, de Dagoll Dagom Centre Cultural Sant Joan Viladecans
08/06/2013
a les 22.00 h
Un dios salvaje, de Yasmina Reza CP Sant Martí del Clot Barcelona
08/06/2013
a les 22.00 h
Antígona Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
09/06/2013
a les 12.00 h
La caiguda de la casa Usher Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
09/06/2013
a les 18.00 h
Taxi, d'en Ray Conney El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
09/06/2013
a les 18.00 h
Un dios salvaje, de Yasmina Reza CP Sant Martí del Clot Barcelona
09/06/2013
a les 18.30 h
Una visita inesperada, d'Agatha Christie Casino (Sala gran) Caldes de Montbui
09/06/2013
a les 19.00 h
Els altres límits, d'Antonio Gómez i Joan Cornudella Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
09/06/2013
a les 19.00 h
Flor de nit, de Dagoll Dagom Centre Cultural Sant Joan Viladecans
09/06/2013
a les 19.00 h
Antígona Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
15/06/2013
a les 18.00 h
L'espelma que no s'apagava mai i altres misteris amb solució Foment Hortenc Barcelona
15/06/2013 - 16/06/2013
a les 18.00 h
Ronda de mort a Sinera, Espriu / Salvat Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
15/06/2013 - 16/06/2013
a les 18.30 h
Ventafocs Sala Cabañes, de Mataró Mataró
15/06/2013
a les 18.30 h
Passadís Foment Hortenc Barcelona
15/06/2013
a les 20.00 h
El misantrop, de Molière Centre Cívic del Guinardó Barcelona
15/06/2013
a les 20.00 h
Magnòlia Cafe Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
15/06/2013
a les 20.30 h
La filla del mar, de l'Àngel Guimerà Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
15/06/2013
a les 21.00 h
La filla del mar, d'Àngel Guimerà Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
15/06/2013
a les 21.00 h
Un fill, un llibre, un arbre, d'en Jordi Silva Agrupació Congrés Barcelona
15/06/2013
a les 21.30 h
Les nits de Tàndem 3.0 Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
15/06/2013
a les 22.00 h
Antígona Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
15/06/2013
a les 22.00 h
El criat de dos amos, d'en Carlo Goldoni Teatre del Patronat Parroquial d'Esparreguera Esparreguera
16/06/2013
a les 18.00 h
La filla del Mar, de l'Àngel Guimerà Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
16/06/2013
a les 18.00 h
La filla del mar, d'Àngel Guimerà Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
16/06/2013
a les 18.00 h
Un fill, un llibre, un arbre, d'en Jordi Silva Agrupació Congrés Barcelona
16/06/2013
a les 19.00 h
El sistema del doctor Tarr i el professor Fether, de Poe Foment Hortenc Barcelona
16/06/2013
a les 19.00 h
Antígona Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
16/06/2013
a les 19.00 h
El criat de dos amos, d'en Carlo Goldoni Teatre del Patronat Parroquial d'Esparreguera Esparreguera
21/06/2013
a les 20.15 h
Plató: El mite de la caverna avui Nova Acròpolis Barcelona
28/06/2013
a les 20.15 h
Plató: El mite de la caverna avui Nova Acròpolis Barcelona
29/06/2013 - 30/06/2013
a les 18.00 h
Ronda de mort a Sinera, Espriu / Salvat Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
29/06/2013
a les 22.00 h
Luz difusa, d'en Vicente García Campo Teatre Cinema Llinars del Vallès
29/06/2013
a les 22.00 h
Antígona Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
30/06/2013
a les 18.00 h
Annie el musical Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
30/06/2013
a les 19.00 h
Luz difusa, d'en Vicente García Campo Teatre Cinema Llinars del Vallès
30/06/2013
a les 19.00 h
Antígona Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
05/07/2013
a les 20.15 h
Plató: El mite de la caverna avui Nova Acròpolis Barcelona
05/07/2013
a les 21.00 h
Los mundos d'en Quim, d'en Quim Monzó Teatre Plaza Castelldefels
05/07/2013 - 06/07/2013
a les 21.00 h
De algún tiempo a esta parte, d'en Max Aub TeatroenCasa Barcelona
06/07/2013 - 07/07/2013
a les 18.00 h
Annie el musical Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
06/07/2013
a les 21.00 h
Pels Pèls, d'en Paul Portner Ca n'Humet El Masnou
07/07/2013
a les 19.00 h
Pels Pèls, d'en Paul Portner Ca n'Humet El Masnou
12/07/2013 - 13/07/2013
a les 21.00 h
De algún tiempo a esta parte, d'en Max Aub TeatroenCasa Barcelona
13/07/2013
a les 22.00 h
Dancing Queen! El musical de l'estiu Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
14/07/2013
a les 19.00 h
Dancing Queen!El musical de l'estiu Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
19/07/2013
a les 21.30 h
Venuts, d'Àngel Amazares Patronat Cultural i Recreatiu Cornellà de Llobregat
20/07/2013
a les 20.30 h
Els hereus, d'Alain Krief Centre Cultural La Gorga Palamós
20/07/2013
a les 21.00 h
La ratera, d'Agatha Cristie Teatre Monumental de Mataró Mataró
20/07/2013
a les 22.00 h
Dancing Queen! El musical de l'estiu Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
21/07/2013
a les 19.00 h
Dancing Queen! El musical de l'estiu Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
27/07/2013
a les 19.30 h
Fum, Fum, Fum, d'en Jordi Sànchez Sala del Casal Medionenc Sant Joan de Mediona
27/07/2013
a les 22.00 h
Dancing Queen! El musical de l'estiu Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
27/07/2013
a les 23.00 h
Fum, Fum, Fum, d'en Jordi Sànchez Sala del Casal Medionenc Sant Joan de Mediona
28/07/2013
a les 19.00 h
Dancing Queen! El musical de l'estiu Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
10/08/2013
a les 22.00 h
El barret de palla d'Itàlia, d'Eugène Labiche - Marc Michel Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
11/08/2013
a les 18.30 h
El barret de palla d'Itàlia, d'Eugène Labiche - Marc Michel Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
24/08/2013
a les 22.00 h
Espriu en viu Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
25/08/2013
a les 19.00 h
Espriu en viu Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
30/08/2013 - 31/08/2013
a les 22.00 h
Maria Rosa, d'Àngel Guimerà Casal Familiar Macià Centelles
01/09/2013
a les 19.00 h
Maria Rosa, d'Àngel Guimerà Casal Familiar Macià Centelles
01/09/2013
a les 19.00 h - a les 21.00 h
Espriu en viu Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
02/09/2013
a les 21.00 h
El mètode Grönholm Teatre Guimerà Santa Eugenia de Berga
07/09/2013
a les 21.30 h
El mètode Grönholm Teatre Guimerà Santa Eugenia de Berga
10/09/2013
a les 22.00 h
Tomàquet al carrer Parc Barcelona
13/09/2013 - 14/09/2013
a les 21.00 h
La bella i la bestia Foment Hortenc Barcelona
13/09/2013 - 14/09/2013
a les 21.00 h
El cafè de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra Teatre de Ponent Granollers
14/09/2013
a les 21.00 h
Espriu. Una engruna d'autèntica llum Casal de Cultura Valldoreix
15/09/2013
a les 18.00 h
La bella i la bestia Foment Hortenc Barcelona
15/09/2013
a les 19.00 h
Espriu. Una engruna d'autèntica llum Casal de Cultura Valldoreix
15/09/2013
a les 19.00 h
El cafè de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra Teatre de Ponent Granollers
20/09/2013 - 21/09/2013
a les 21.00 h
La bella i la bestia Foment Hortenc Barcelona
21/09/2013
a les 18.30 h
Calders a l'escenari, d'en Pere Calders Auditori Barradas L'Hospitalet de lobregat
21/09/2013
a les 22.00 h
Ménage a Trois Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
21/09/2013
a les 22.00 h
Sexes Teatre Núria Espert Sant Andreu de la Barca
22/09/2013
a les 11.00 h
La bella i la bestia Foment Hortenc Barcelona
22/09/2013
a les 18.00 h
La bella i la bestia Foment Hortenc Barcelona
22/09/2013
a les 18.00 h
Ménage a trois Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
22/09/2013
a les 18.00 h
Sexes Teatre Núria Espert Sant Andreu de la Barca
28/09/2013
a les 22.00 h
Els productors Ca n'Humet El Masnou
29/09/2013
a les 18.00 h
25 de gener, d'Eloi Falguera Teatre Alegria Terrassa
29/09/2013
a les 18.00 h
Dancing Queen! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
29/09/2013
a les 18.00 h
Teràpia Teatre de Torregrossa Torregrossa
29/09/2013
a les 19.00 h
Els productors Ca n'Humet El Masnou
04/10/2013 - 05/10/2013
a les 22.00 h
Els productors Ca n'Humet El Masnou
04/10/2013
a les 22.00 h
No és massa tard Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
05/10/2013
a les 20.15 h
La volta al món en 80... notes i versos Nova Acròpolis Barcelona
05/10/2013
a les 21.30 h
Arsènic i puntes de coixi, d'en Josep Kesselring Foment Hortenc Barcelona
05/10/2013
a les 22.00 h
Dancing Queen! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
06/10/2013
a les 18.00 h
Si m'estiméssis, de l'Isabel Clara Simó Ateneu Hortenc Barcelona
06/10/2013
a les 18.00 h
Dancing Queen! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
06/10/2013
a les 18.00 h
Boeing, boeing, d'en Marc Camoletti, adaptació d'I, d'Artés Agrupació Congrés Barcelona
06/10/2013
a les 18.00 h
Els hereus, d'Alain Krief Teatre de El Vilosell El Vilosell
06/10/2013
a les 18.00 h
Si m'estimessis, d'Isabel-Clara Simó Foment Hortenc Barcelona
06/10/2013
a les 18.30 h
Ventafocs, d'en Charles Perrault Sala Cabañes, de Mataró Mataró
06/10/2013
a les 19.00 h
Els productors Ca n'Humet El Masnou
10/10/2013
a les 19.00 h
Assaig general, d'en Josep Escobar Centre Cívic El Coll - La Bruguera Barcelona
11/10/2013 - 12/10/2013
a les 21.30 h
Somni d'una nit d'estiu, d'en William Shakespeare Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
11/10/2013 - 12/10/2013
a les 22.00 h
Pedra de tartera, de Maria Barbal Cal Cases nou Fonollosa
12/10/2013
a les 18.00 h
Somni d'ua nit d'estiu, d'en William Shakespeare Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
12/10/2013 - 13/10/2013
a les 18.30 h
Ventafocs, d'en Xharles Perrault Sala Cabañes, de Mataró Mataró
12/10/2013
a les 21.30 h
Els nàufrags, d'en Santago Rusiñol Foment Hortenc Barcelona
13/10/2013
a les 18.00 h
Dancing Queen! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
13/10/2013
a les 18.00 h
Els nàufrags, d'en Santiago Rusiñol Foment Hortenc Barcelona
13/10/2013
a les 18.30 h
25 de gener, d'en Eloi Falguera Foment Mataroní Mataró
13/10/2013
a les 20.00 h
Pedra de tartera de Maria Barbal Cal Cases nou Fonollosa
18/10/2013 - 19/10/2013
a les 22.00 h
Pedra de tartera de Maria Barbal Cal Cases nou Fonollosa
19/10/2013
a les 20.00 h
25 de gener, d'Eloi Falguera Teatre Parroquial Victòria Sóller
19/10/2013
a les 21.00 h
Boeing, boeing, d'en Marc Camoletti, adaptació d'I. d'Artés Agrupació Congrés Barcelona
20/10/2013
a les 17.30 h
Un nou vestit nou Auditori Teatre, de Calldetenes Calldetenes
20/10/2013
a les 18.00 h
Boeing, boeing, d'en Marc Camoletti, adaptació d'I. d'Artés Agrupació Congrés Barcelona
20/10/2013
a les 18.30 h
Ara o mai, el musical Teatre Can Rajoler Parets del Vallès
20/10/2013
a les 18.30 h
Efecte glacial Societat La Principal-Unió Sant Pere Molanta
20/10/2013
a les 19.00 h
Espriu. Una engruna d'autèntica llum Casal de Cultura Valldoreix
20/10/2013
a les 19.00 h
Spot Societat La Torre Les Gunyoles
20/10/2013
a les 20.00 h
Pedra de tartera, de Maria Barbal Cal Cases nou Fonollosa
24/10/2013 - 26/10/2013
a les 22.00 h
R.I.P., d'en Josep Mèlich Teatre Auditori Municipal Joan Colet Calafell
25/10/2013 - 26/10/2013
a les 21.30 h
Joc de cartes Sala Cabañes, de Mataró Mataró
26/10/2013 - 27/10/2013
a les 18.00 h
Ronda de mort a Sinera, d'en Salvador Espriu Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
26/10/2013
a les 21.30 h
Don Joan torna de la guerra, d'Ödon Von Horvarth Foment Hortenc Barcelona
26/10/2013
a les 21.30 h
El misantrop, de Molière Casal de Barri Font d'en Fargues Barcelona
26/10/2013 - 27/10/2013
a les 22.00 h - a les 01.00 h
XI Passatge del Terror Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
27/10/2013
a les 11.30 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
27/10/2013
a les 18.00 h
Muntanyes nevades (Banderes al vent), d'en Toni Orensanz Sala Santa Llúcia Reus
27/10/2013
a les 18.00 h
Don Joan torna de la guerra, d'Ödon Von Horvarth Foment Hortenc Barcelona
27/10/2013
a les 18.00 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
27/10/2013
a les 18.00 h
Desdoblaments, d'en J.M. Pou Vilabella Foment Cultural Súria
27/10/2013
a les 18.30 h
Taxi, d'en Ray Cooney Casino (Sala gran) Caldes de Montbui
27/10/2013
a les 18.30 h
L'hivern plora gebre damunt el gerani Local Nou Moja
27/10/2013
a les 18.30 h
Joc de cartes Sala Cabañes, de Mataró Mataró
27/10/2013
a les 19.00 h
25 de gener, d'en Eloi Falguera Casal de Cultura Valldoreix
27/10/2013
a les 19.00 h - a les 21.30 h
XI Passatge del Terror Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
01/11/2013 - 01/11/2013
a les 00.00 h - a les 03.00 h
XI Passatge del Terror Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
01/11/2013
a les 18.00 h
Som així? Sala Gòtica Molins de Rei
01/11/2013
a les 18.30 h
Una altra Fedra, si us plau, d'en Salvador Espriu CC Salvador Benach Santa fe del Penedès
01/11/2013
a les 18.30 h
Joc de cartes Sala Cabañes, de Mataró Mataró
02/11/2013
a les 21.00 h
Som així? Sala Gòtica Molins de Rei
02/11/2013
a les 21.30 h
Joc de cartes Sala Cabañes, de Mataró Mataró
02/11/2013
a les 22.00 h
Desdoblaments, d'en J.M. Pou Vilabella Foment Cultural Súria
02/11/2013
a les 22.00 h
Adreça desconeguda, de Katherine Kressman Taylor Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
02/11/2013
a les 22.15 h
Els hereus, d'Alain Krief Foment Piera
03/11/2013
a les 11.30 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
03/11/2013
a les 18.00 h
Sóc lletja, d'en Sergi Belbel, Jordi Sànchez i Òscar Roig Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
03/11/2013
a les 18.00 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
03/11/2013
a les 18.00 h
Desdoblaments, d'en J.M. Pou Vilabella Foment Cultural Súria
03/11/2013
a les 18.00 h
Som així? Sala Gòtica Molins de Rei
03/11/2013
a les 18.30 h
Joc de cartes Sala Cabañes, de Mataró Mataró
03/11/2013
a les 18.30 h
Antaviana Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
03/11/2013
a les 19.00 h
Dues dones que ballen, d'en Josep M. Benet i Jornet Casal de Cultura Valldoreix
07/11/2013
a les 22.00 h
Almisdaé, de l'Alberto Rizzo La Maceta Barcelona
08/11/2013
a les 20.15 h
La mort d'en Sòcrates Nova Acròpolis Barcelona
08/11/2013
a les 21.30 h
Fills Teatre Guimerà Santa Eugenia de Berga
08/11/2013 - 09/11/2013
a les 22.00 h
Les bruixes de Salem, de l'Arthur Miller El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
09/11/2013
a les 21.00 h
Criatures Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
09/11/2013
a les 21.30 h
L'hotel dels gemecs Teatre de l'Elenc Artístic Arbocenc L'Arboç
09/11/2013
a les 22.00 h
Adreça desconeguda, de Katherine Kressman Taylor Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
09/11/2013
a les 22.00 h
Els hereus, d'Alain Krief Centre Cultural Parroquial La Cellera de Ter
09/11/2013
a les 22.00 h
Lleones Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
10/11/2013
a les 11.30 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
10/11/2013
a les 18.00 h
Criatures Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
10/11/2013
a les 18.00 h
Poema de Nadal, d'en Josep M. de Segarra Sala Santa Llúcia Reus
10/11/2013
a les 18.00 h
FeRIDA (quebrada) Teatre Municial de Berga Berga
10/11/2013
a les 18.00 h
L'hotel dels gemecs Teatre de l'Elenc Artístic Arbocenc L'Arboç
10/11/2013
a les 18.00 h
Lleones Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
10/11/2013
a les 18.00 h
Fills Centre Cívic Sant Jordi Ribera Baixa Prat de Llobregat
10/11/2013
a les 18.00 h
Les bruixes de Salem, de l'Arthur Miller El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
10/11/2013
a les 18.30 h
Fum, Fum, Fum CR El Jardí Sant Quintí de Mediona
10/11/2013
a les 18.30 h
Una altra Fedra, si us plau/Tereseta que baixava les escales Teatre Metropol Tarragona
14/11/2013
a les 22.00 h
Almisdaé, de l'Alberto Rizzo La Maceta Barcelona
15/11/2013
a les 20.15 h
La mort d'en Sòcrates Nova Acròpolis Barcelona
16/11/2013
a les 21.00 h
Dansa d'Agost, d'en Brian Friel Centre Cultural Granollers Granollers
16/11/2013
a les 21.00 h
Històries curtes en espais tancats, d'en Vicenç Cañón Centre Cultural del Catllar El Catllar
16/11/2013
a les 21.30 h
El senyor Pupurull Auditori Teatre, de Calldetenes Calldetenes
16/11/2013
a les 22.00 h
Adreça desconeguda, de Katherine Kressman Taylor Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
16/11/2013
a les 22.00 h
El pati blau Centre Moral Arenys de Munt
16/11/2013
a les 22.00 h
Lleones Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
17/11/2013
a les 11.30 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
17/11/2013
a les 17.00 h
Mercè dels uns mercè dels altres, d'en Carles Valls La Sedeta (Gràcia) Barcelona
17/11/2013
a les 18.00 h
La teva dona m'enganya, d'en Lluís Coquard Sala Santa Llúcia Reus
17/11/2013
a les 18.00 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
17/11/2013
a les 18.00 h
Mort d'un viatjant Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
17/11/2013
a les 18.00 h
El pati blau Centre Moral Arenys de Munt
17/11/2013
a les 18.00 h
Lleones Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
17/11/2013
a les 18.30 h
Il estupendo, creació pròpia Foment Mataroní Mataró
17/11/2013
a les 18.30 h
Flors carnívoras, d'Anna Maria Ricart Teatre de Bravium Teatre Reus
17/11/2013
a les 19.00 h
Dansa d'Agost, d'en Brian Friel Centre Cultural Granollers Granollers
17/11/2013
a les 19.00 h
Taula rodona, d'en Pere Calders i Víctor Alexandre Casal de Cultura Valldoreix
21/11/2013
a les 22.00 h
Almisdaé, de l'Alberto Rizzo La Maceta Barcelona
22/11/2013
a les 20.15 h
La mort d'en Sòcrates Nova Acròpolis Barcelona
22/11/2013
a les 22.00 h
Homenatge a Salvador Espriu Centre Moral de Gràcia Barcelona
23/11/2013
a les 18.00 h
Expediente 1014, de l'Albert Vidal Teatre dels Salesians Badalona
23/11/2013
a les 22.00 h
Adreça desconeguda, de Katherine Kressman Taylor Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
23/11/2013
a les 22.00 h
Lleones Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
24/11/2013
a les 11.30 h
Més que un recors (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
24/11/2013
a les 18.00 h
Trenta, d'en Jordi Silva Sala Santa Llúcia Reus
24/11/2013
a les 18.00 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
24/11/2013
a les 18.00 h
Bodas de Sangre (Noces de Sang) Teatre de La Torre de l'Espanyol La Torre de l'Espanyol
24/11/2013
a les 18.00 h
Lleones Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
24/11/2013
a les 18.00 h
Si m'estimessis, d'Isabel-Clara Simó Casal d'entitats Mas Guinardó Barcelona
24/11/2013
a les 18.30 h
Cancún Masia de Mas Catarro Santa Margarida i Els Monjos
28/11/2013
a les 22.00 h
Almisdaé, d'en Alberto Rizzo La Maceta Barcelona
29/11/2013
a les 20.15 h
La mort d'en Sòcrates Nova Acròpolis Barcelona
29/11/2013 - 30/11/2013
a les 21.00 h
Paraules encadenades, d'en Jordi Galceran Teatre de Ponent Granollers
30/11/2013
a les 21.00 h
Bus stop, d'en William Inge Agrupació Congrés Barcelona
30/11/2013
a les 21.00 h
Ara o Mai (el musical), de l'Albert Doz Centre Cultural Granollers Granollers
30/11/2013
a les 22.00 h
Adreça desconeguda, de Katherine Kressman Taylor Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
30/11/2013
a les 22.00 h
Noies de calendari, d'en Tim Firth Casal de Tiana Tiana
30/11/2013
a les 22.00 h
La revista modernista Lletger Sant Jaume dels Domenys
01/12/2013
a les 11.30 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
01/12/2013
a les 18.00 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
01/12/2013
a les 18.00 h
Bus stop, d'en William Inge Agrupació Congrés Barcelona
01/12/2013
a les 18.00 h
Noies de calendari, d'en Tim Firth Casal de Tiana Tiana
01/12/2013
a les 18.00 h
Més de 60, d'en Josep Roca i Comerma Sala La Canal Tona
01/12/2013
a les 18.30 h
Burundanga La Margaridoia Els Monjos
06/12/2013
a les 18.00 h
Gracias, abuela..., d'en Sebastià Junyent Centre Moral de Gràcia Barcelona
07/12/2013
a les 22.00 h
Gracias, abuela..., d'en Sebastià Junyent Centre Moral de Gràcia Barcelona
08/12/2013
a les 18.00 h
Sòc lletja, d'en Sergi Belbel, Jordi Sànchez i Òscar Roig Òmnium Cultural Tortosa
08/12/2013
a les 18.00 h
Gracias, abuela..., d'en Sebastià Junyent Centre Moral de Gràcia Barcelona
08/12/2013
a les 18.00 h
Sóc lletja Teatre Auditori Felip Pedrell Tortosa
11/12/2013
a les 19.00 h - a les 21.00 h
Taller de Conta Contes Nova Acròpolis Barcelona
14/12/2013 - 15/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Foment Hortenc Barcelona
14/12/2013
a les 18.00 h
Isop, d'en Guilherme Figueiredo Espai 3 del Teatre de l'Escorxador de Lleida Lleida
14/12/2013
a les 21.00 h
Passat el riu Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
14/12/2013
a les 22.00 h
L'hivern plora gebre damunt el gerani Local Rossend Muntané Sant Miquel d'Olèrdola
15/12/2013
a les 11.00 h - a les 12.30 h
El trencanous Foment Hortenc Barcelona
15/12/2013
a les 18.00 h
Passat el riu Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
15/12/2013
a les 18.30 h
Cancún Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
18/12/2013
a les 19.00 h - a les 21.00 h
Taller de Conta Contes Nova Acròpolis Barcelona
18/12/2013
a les 19.00 h - a les 21.00 h
Taller de Conta Contes Nova Acròpolis Barcelona
21/12/2013 - 22/12/2013
a les 11.30 h
Festival de Nadal Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
21/12/2013 - 22/12/2013
a les 17.00 h
Els pastorets (l'estrella de Nadal) Agrupació Congrés Barcelona
21/12/2013 - 22/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Foment Hortenc Barcelona
22/12/2013
a les 11.30 h
Uns pastorets de pa sucat amb oli Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
22/12/2013
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
22/12/2013
a les 18.30 h
Revisió anual CCR Rapitenc La Ràpita
22/12/2013
a les 18.30 h - a les 19.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
22/12/2013
a les 19.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
25/12/2013 - 26/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets de Súria Foment Cultural Súria
25/12/2013 - 26/12/2013
a les 18.30 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
25/12/2013
a les 19.00 h
Els pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
25/12/2013
a les 19.00 h
Els pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
26/12/2013
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/12/2013
a les 12.00 h
Els pastorets de Sant Feliu de Guíxols Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
26/12/2013
a les 12.00 h
16è conta contes Casal de Calaf Calaf
26/12/2013
a les 17.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
26/12/2013
a les 18.30 h - a les 19.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
26/12/2013
a les 19.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Foment Hortenc Barcelona
26/12/2013
a les 19.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
26/12/2013
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
26/12/2013
a les 19.00 h
Fum, fum, fum, d'en Jordi Sánchez Sala del Casal Medionenc Sant Joan de Mediona
28/12/2013
a les 17.00 h
Els pastorets (l'estrella de Nadal) Agrupació Congrés Barcelona
28/12/2013 - 29/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Foment Hortenc Barcelona
28/12/2013 - 29/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
28/12/2013 - 29/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Serafí Pitarra Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
28/12/2013 - 29/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets de Súria Foment Cultural Súria
28/12/2013
a les 18.15 h - a les 19.30 h
Nit viva. Vida a pagès Poble de Fonollosa Fonollosa
28/12/2013
a les 18.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
28/12/2013
a les 18.30 h - a les 19.30 h
Pessebre Interactiu i Benèfic Casal de Cultura Valldoreix
28/12/2013
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
28/12/2013
a les 20.30 h
El Rei Lleó, de Lara Díez, Laura Pla i Toni Luque Pavelló Poliesportiu d'Almenar Almenar
28/12/2013
a les 21.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
28/12/2013
a les 22.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
29/12/2013
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
29/12/2013
a les 11.00 h
Els pastorets (l'estrella de Nadal) Agrupació Congrés Barcelona
29/12/2013
a les 12.00 h - a les 12.45 h
Pessebre Interactiu i Benèfic Casal de Cultura Valldoreix
29/12/2013
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
29/12/2013
a les 17.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
29/12/2013
a les 17.30 h
Els pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
29/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets de Sant Feliu de Guíxols Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
29/12/2013
a les 18.00 h
L'hotel dels gemecs Centre Parroquial, de l'Arboç L'Arboç
29/12/2013
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
29/12/2013
a les 18.30 h - a les 19.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
29/12/2013
a les 18.30 h - a les 19.30 h
Pessebre Interactiu i Benèfic Casal de Cultura Valldoreix
01/01/2014
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
01/01/2014
a les 17.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
01/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
01/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets de Súria Foment Cultural Súria
01/01/2014
a les 18.15 h - a les 19.30 h
Nit viva. Vida a pagès Poble de Fonollosa Fonollosa
02/01/2014
a les 18.30 h - a les 19.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
04/01/2014
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
04/01/2014
a les 17.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
04/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets solidaris de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
04/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
04/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets de Súria Foment Cultural Súria
04/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
04/01/2014
a les 18.15 h - a les 19.30 h
Nit viva. Vida a pagès Poble de Fonollosa Fonollosa
05/01/2014
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
05/01/2014
a les 11.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
05/01/2014
a les 18.15 h
Nit viva. Vida a pagès Poble de Fonollosa Fonollosa
05/01/2014
a les 18.30 h - a les 19.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
06/01/2014
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
06/01/2014
a les 17.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
06/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets de Pineda Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
06/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets de Sant Feliu de Guíxols Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
06/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets de Súria Foment Cultural Súria
06/01/2014
a les 18.30 h - a les 19.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
06/01/2014
a les 18.30 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
06/01/2014
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
11/01/2014 - 12/01/2014
a les 18.00 h
Els pastorets Círcol Catòlic, de Vilanova Vilanova i la Geltrú
11/01/2014
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
12/01/2014
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
12/01/2014
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
12/01/2014
a les 17.00 h
Els pastorets o l'adveniment de l'infant Jesús Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
12/01/2014
a les 17.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
12/01/2014
a les 18.00 h
Amadeus Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
12/01/2014
a les 18.00 h
Ménage a trois Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
12/01/2014
a les 18.30 h
Cuidado con las personas formales, de l'Alfonso Paso Foment Mataroní Mataró
12/01/2014
a les 18.30 h
Pessebre Vivent del Bages Torres de Fals Fals
18/01/2014
a les 19.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
18/01/2014
a les 21.30 h
Una altra Fedra, si us plau, d'en Salvador Espriu Sala Polivalent Pla del Penedès
19/01/2014
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
19/01/2014
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
19/01/2014
a les 17.00 h
Els pastorets o l'adveniment de l'infant Jesús Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
19/01/2014
a les 17.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
19/01/2014
a les 18.00 h
Hem de purgar el tete Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
19/01/2014
a les 18.30 h
Llum blava Centre Cívic, d'Olesa Olesa de Bonesvalls
24/01/2014
a les 18.00 h
Expediente 1014, de l'Albert Vidal Auditori de l'ONCE Barcelona
26/01/2014
a les 11.00 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/01/2014
a les 17.00 h
Els pastorets de Mataró Sala Cabañes, de Mataró Mataró
26/01/2014
a les 17.00 h
Els pastorets o l'adveniment de l'infant Jesús Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
26/01/2014
a les 17.30 h
Els pastorets, d'en Josep M. Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/01/2014
a les 18.00 h
Els hereus Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
26/01/2014
a les 18.00 h
El cafè de la Marina, de Josep M. de Sagarra Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
26/01/2014
a les 18.30 h
Llum blava Sala del Casal Medionenc Sant Joan de Mediona
26/01/2014
a les 18.30 h
Revisió anual Teatre del Casal Gelida
01/02/2014 - 02/02/2014
a les 18.00 h
Lo cantador, d'en Serafí Pitarra Centre Cívic La Sedeta Barcelona
01/02/2014
a les 22.00 h
Golfus de Roma o coses que pasen quan vas cap el fòrum Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
02/02/2014
a les 17.00 h
Els pastorets o l'adveniment de l'infant Jesús Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
02/02/2014
a les 18.00 h
El criat de dos amos, d'en Carlo Goldoni Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
02/02/2014
a les 18.30 h
Les festes de Gràcia Local Rossend Muntané Sant Miquel d'Olèrdola
08/02/2014
a les 21.30 h
Lo cantador, d'en Serafí Pitarra Teatre Sant Medir Barcelona
08/02/2014
a les 22.00 h
Golfus de Roma o coses que pasen quan vas cap al fòrum Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
09/02/2014
a les 17.00 h
Els pastorets o l'adveniment de l'infant Jesús Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
09/02/2014
a les 17.00 h
Els pastorets del Vendrell Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
09/02/2014
a les 18.00 h
Maria Rosa Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
09/02/2014
a les 18.00 h
Lo cantador, d'en Serafí Pitarra Teatre Sant Medir Barcelona
09/02/2014
a les 18.30 h
La dona flor Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
15/02/2014
a les 21.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Sala Cabañes, de Mataró Mataró
15/02/2014
a les 22.00 h
No hay ladrón que por bien no venga! i T.V. en directe Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
15/02/2014
a les 22.00 h
Golfus de Roma o coses que pasen quan vas cap el fòrum Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
16/02/2014
a les 18.00 h
No hay ladrón que por bien no venga! i T.V. en directe Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
16/02/2014
a les 18.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Sala Cabañes, de Mataró Mataró
16/02/2014
a les 18.30 h
Diner (molt) negre Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
21/02/2014
a les 21.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Sala Cabañes, de Mataró Mataró
22/02/2014
a les 21.00 h
Sota l'escala Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
22/02/2014
a les 21.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Sala Cabañes, de Mataró Mataró
23/02/2014
a les 18.00 h
Sota l'escala Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
23/02/2014
a les 18.00 h
Rl rei Sol Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
23/02/2014
a les 18.00 h
Lo cantador, d'en Serafí Pitarra Centre Comarcal Lleidatà Barcelona
23/02/2014
a les 18.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Sala Cabañes, de Mataró Mataró
23/02/2014
a les 18.30 h
Revisió anual Societat La Torre Les Gunyoles
23/02/2014
a les 18.30 h
Il estupendo Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
02/03/2014
a les 18.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Sala Cabañes, de Mataró Mataró
02/03/2014
a les 18.30 h
Ménage a trois Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
08/03/2014
a les 22.00 h
Criatures ferotges, de na Maite Ferre Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
09/03/2014
a les 18.00 h
Les acaballes del dia Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
09/03/2014
a les 18.00 h
Il estupendo, creació pròpia Centre Cívic La Sedeta Barcelona
09/03/2014
a les 18.00 h
Criatures ferotges, de na Maite Ferre Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
09/03/2014
a les 18.30 h
Lo cantador, d'en Serafí Pitarra Foment Mataroní Mataró
09/03/2014
a les 18.30 h
Els Hereus Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
09/03/2014
a les 18.30 h
Els hereus Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
13/03/2014
a les 21.00 h
El retablillo del abate orate, d'en Carlos Molina Martínez Sala 1 del teatre de l'Escorxador de Lleida Lleida
14/03/2014 - 15/03/2014
a les 21.00 h
El tinent d'Inishmore, d'en Martin McDonagh Lluïsos Teatre Barcelona
14/03/2014 - 15/03/2014
a les 22.00 h
Falsa veritat, d'en Joan Urios El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
15/03/2014
a les 20.00 h
Carrer del Balç al carrer Manresa
15/03/2014
a les 21.00 h
Una ciutat brillant, d'en Conor McPherson Sala La Cate Figueres
15/03/2014
a les 22.00 h
Criatures ferotges, de na Maite Ferre Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
16/03/2014
a les 18.00 h
Molt soroll per no res, d'en William Shakespeare Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
16/03/2014
a les 18.00 h
Vermut Maritrini, de l'Albert Capel Centre Comarcal Lleidatà Barcelona
16/03/2014
a les 18.00 h
Criatures ferotges, de na Maite Ferre Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
16/03/2014
a les 18.00 h
Falsa veritat, d'en Joan Urios El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
16/03/2014
a les 18.00 h
El tinent d'Inishmore, d'en Martin McDonagh Lluïsos Teatre Barcelona
16/03/2014
a les 18.30 h
Burundanga Sala del Casal Medionenc Sant Joan de Mediona
22/03/2014
a les 18.30 h
Carrusel, d'en Alberto Rizzo Parc Sandaru Barcelona
22/03/2014
a les 19.30 h
Macbeth, d'en William Shakespeare Parc Sandaru Barcelona
22/03/2014
a les 20.30 h
Burundanga Societat La Principal-Unió Sant Pere Molanta
23/03/2014
a les 18.00 h
Trifulkes de la catalana tribu, d'en Víctor Alexandre Teatre de Bravium Teatre Reus
23/03/2014
a les 19.00 h
La importancia de llamarse Ernesto, d'en Oscar Wilde Espai Jove La Fontana Barcelona
28/03/2014
a les 21.00 h
El criat de dos amos, d'en Carlo Godoni Casal de Mira-sol Sant Cugat del Vallès
28/03/2014 - 29/03/2014
a les 21.30 h
Mirall, d'en Josep-Ramon Bach La Bàscula Sabadell
29/03/2014
a les 11.00 h - a les 13.15 h
El metge a garrotades, d'en Molière (versió reduïda) Casal de Mira-sol Sant Cugat del Vallès
29/03/2014
a les 21.00 h
El criat de dos amos, d'en Carlo Goldoni Casal de Mira-sol Sant Cugat del Vallès
29/03/2014
a les 21.30 h
L'art de la comèdia, d'en Eduardo de Filippo Sala Carlins Manresa
30/03/2014
a les 12.00 h
El mag de les cassoles Foment Hortenc Barcelona
30/03/2014
a les 18.00 h
Sola en la foscor Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
30/03/2014
a les 18.00 h
Mirall, d'en Josep-Ramon Bach La Bàscula Sabadell
30/03/2014
a les 18.00 h
25 de gener, d'en Eloi Falguera El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
30/03/2014
a les 18.00 h
L'art de la comèdia, d'en Eduardo de Filippo Sala Carlins Manresa
30/03/2014
a les 18.00 h
Set de màgia Foment Cultural de S. Vicenç Castellet Sant Vicenç de Castellet
30/03/2014
a les 18.30 h
Luces de Bohemia, d'en Ramón M. del Valle-Inclán Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
30/03/2014
a les 18.30 h
Cançó d'Amor i de Guerra, d'en Lluís Capdevila i Víctor Mora Sala Cabañes, de Mataró Mataró
30/03/2014
a les 19.00 h
La nit del lloro, d'en Josep Cantín Auditori Municipal "José Antonio Valls" Alcanar
05/04/2014
a les 21.00 h
L'habitació de Verònica Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
05/04/2014
a les 21.00 h
L'habitació de Verònica Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
05/04/2014
a les 21.30 h
Enemic públic, d'en H. Ibsen Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
05/04/2014
a les 22.00 h
Sola en la foscor Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
06/04/2014
a les 18.00 h
L'habitació de Verònica Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
06/04/2014
a les 18.00 h
L'habitació de Verònica Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
06/04/2014
a les 18.00 h
Sola en la foscor Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
06/04/2014
a les 18.00 h
L'art de la comèdia, d'en Eduardo de Filippo Sala Carlins Manresa
06/04/2014
a les 18.00 h
Enemic públic, d'en H. Ibsen Foment Cultural i Artístic Molins de Rei
06/04/2014
a les 19.00 h
El dubte, d'en John Patrick Shanley, adap. Núria Prasdas Casal de Cultura Valldoreix
11/04/2014 - 12/04/2014
a les 22.00 h
El senyor de les mosques, d'en William Golding El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
12/04/2014 - 13/04/2014
a les 17.00 h
Veniu a mi (La Passió de Llinars del Vallès) Teatre Cinema Llinars del Vallès
12/04/2014 - 13/04/2014
a les 18.30 h
La Passió de Reus Teatre Fortuny Reus
12/04/2014
a les 19.00 h
Micropeces8, d'en José A. Aguado i Rosa Ponsarnau Casal Cívic de Xúquer Terrassa
12/04/2014
a les 21.30 h
Sota la manta Teatre Guimerà Santa Eugenia de Berga
12/04/2014
a les 21.30 h
Cançó d'Amor i de Guerra, d'en Lluís Capdevila i Víctor Mora Sala Cabañes, de Mataró Mataró
12/04/2014
a les 22.00 h
Sola en la foscor Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
12/04/2014
a les 22.00 h
Políticament incorrecte, d'en Ray Conney Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
13/04/2014
a les 18.00 h
Sola en la foscor Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
13/04/2014
a les 18.00 h
El senyor de les mosques, d'en William Golding El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
13/04/2014
a les 18.00 h
Políticament incorrecte, d'en Ray Conney Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
13/04/2014
a les 18.30 h
No et vesteixis per sopar, d'en Marc Camoletti Foment Mataroní Mataró
13/04/2014
a les 18.30 h
Cançó d'Amor i de Guerra, d'en Lluís Capdevila i Víctor Mora Sala Cabañes, de Mataró Mataró
22/04/2014
a les 20.30 h
Carta d'una desconeguda, d'en Stefan Zweig Biblioteca Joan Maluquer i Viladot -
22/04/2014
a les 21.00 h
5 x 20 Vol. 2 (lectura poemes) Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
25/04/2014 - 26/04/2014
a les 20.00 h
Fuita, d'en Jordi Galceran Casa Orlandai Barcelona
26/04/2014
a les 21.00 h
Dancing Queen! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
26/04/2014
a les 21.30 h
Cançó d'Amor i de Guerra, d'en Lluís Capdevila i Víctor Mora Sala Cabañes, de Mataró Mataró
26/04/2014
a les 22.00 h
Políticament incorrecte, d'en Ray Conney Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
26/04/2014
a les 22.00 h
Trampa mortal, d'Ira Levin Ateneu l'Aliança Lliçà d'Amunt
26/04/2014
a les 22.00 h
Recull de Bertold Brech Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
27/04/2014
a les 12.00 h
La llegenda de Sant Jordi El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
27/04/2014
a les 18.00 h
Dancing Queen! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
27/04/2014
a les 18.00 h
Políticament incorrecte, d'en Ray Conney Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
27/04/2014
a les 18.00 h
Trampa mortal, d'Ira Levin L'Avenç Esplugues de Llobregat
27/04/2014
a les 18.00 h
Recull de Bertold Brech Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
27/04/2014
a les 18.30 h
El foc sota la pell Teatre Guimerà Santa Eugenia de Berga
27/04/2014
a les 18.30 h
La gran il·lusió, d'en Eduardo de Filippo Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
27/04/2014
a les 18.30 h
Cançó d'Amor i de Guerra, d'en Lluís Capdevila i Víctor Mora Sala Cabañes, de Mataró Mataró
27/04/2014
a les 19.00 h
El venedor de "coca", de Assumpta Gonzàlez Auditori Municipal "José Antonio Valls" Alcanar
01/05/2014
a les 18.00 h
Dancing Queen! Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
04/05/2014
a les 18.30 h
Dansa d'agost Teatre Guimerà Santa Eugenia de Berga
09/05/2014 - 10/05/2014
a les 22.00 h
Terra Baixa, d'Àngel Guimerà Centre Moral de Gràcia Barcelona
10/05/2014 - 11/05/2014
a les 12.00 h
Encontats, una Ventafocs particular, de Mar Fayos Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
10/05/2014 - 11/05/2014
a les 18.00 h
La sireneta Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
10/05/2014
a les 19.00 h
L'estranya parella Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
10/05/2014
a les 20.30 h
Plató: el mite de la caverna avui Nova Acròpolis Barcelona
10/05/2014
a les 22.00 h
Working, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
10/05/2014
a les 22.00 h
La revista modernista Polivalent Municipal de Bellveí Bellveí del Penedès
10/05/2014
a les 22.00 h
El senyor de les mosques, d'en William Golding Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
11/05/2014
a les 18.00 h
Working, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
11/05/2014
a les 18.00 h
Mareig, d'en Jordi Sànchez Sala Municipal de l'Ametlla L'Ametlla del Vallès
11/05/2014
a les 18.00 h
Terra Baixa, d'Àngel Guimerà Centre Moral de Gràcia Barcelona
11/05/2014
a les 18.00 h
El senyor de les mosques, d'en William Golding Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
11/05/2014
a les 18.30 h
Matem els homes, d'en Manuel Dueso Foment Mataroní Mataró
11/05/2014
a les 18.30 h
Maria Rosa Teatre Guimerà Santa Eugenia de Berga
15/05/2014
a les 20.00 h
Carrusel, d'en Alberto Rizzo Saló d'actes de la EPSEB Barcelona
16/05/2014
a les 20.15 h
La màgia dels contes Nova Acròpolis Barcelona
17/05/2014
a les 19.00 h
L'estranya parella Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
17/05/2014
a les 21.00 h
La nostra champions particular, de Cristina Clemente Teatre de Bravium Teatre Reus
17/05/2014
a les 21.00 h
La ruïna, d'en Jordi Casanovas Agrupació Congrés Barcelona
17/05/2014
a les 21.30 h
El perfecto bunburista Campus de la UPF Poblenou Barcelona
17/05/2014
a les 22.00 h
Working, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
17/05/2014
a les 22.00 h
La unió fa la força Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
17/05/2014
a les 22.00 h
El senyor de les mosques, d'en William Golding Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
18/05/2014
a les 18.00 h
Working, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
18/05/2014
a les 18.00 h
L'hotel dels gemecs Teatre Municipal Àngel Guimerà El Vendrell
18/05/2014
a les 18.00 h
La unió fa la força Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
18/05/2014
a les 18.00 h
El senyor de les mosques, d'en William Golding Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
18/05/2014
a les 18.00 h
La ruïna, d'en Jordi Casanovas Agrupació Congrés Barcelona
18/05/2014
a les 18.30 h
La gran il·lusió, d'en Eduardo de Filippo Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
18/05/2014
a les 18.30 h
La gran il·lusió, d'en Eduardo de Filippo Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
18/05/2014
a les 19.00 h
Suite Barcelona 1710-1715, d'en Jordi Carrió i Figuerola Casal de Cultura Valldoreix
18/05/2014
a les 19.00 h
Trampa mortal, d'Ira Levin Casal d'Ullastrell Ullastrell
18/05/2014
a les 19.00 h
La nostra champions particular, de Cristina Clemente Teatre de Bravium Teatre Reus
23/05/2014 - 24/05/2014
a les 21.30 h
El temps i els Conway, d'en J.B. Priestley Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
23/05/2014 - 24/05/2014
a les 22.30 h
El cant de la cigala, d'en Alfonso Paso Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
24/05/2014
a les 18.00 h
El temps i els Conway, d'en J.B. Priestley Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
24/05/2014
a les 22.00 h
Working, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
24/05/2014
a les 22.00 h
Amb els pixats al ventre Sala Cal Gallifa Sant Joan de Vilatorrada
25/05/2014
a les 18.00 h
Working, el musical Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
25/05/2014
a les 18.00 h
El cant de la cigala, d'en Alfonso Paso Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
25/05/2014
a les 18.30 h
Trampa mortal, d'Ira Levin Casino (Sala gran) Caldes de Montbui
25/05/2014
a les 19.00 h
Vademecum, d'en Albert Puñet i Dani Ibáñez Ateneu de Cultura Popular L'Hospitalet de Llobregat
30/05/2014
a les 21.00 h
Isop, d'en Guilherme Figueiredo Centre Cultural Municipal "Lo Casino" Alcarràs
30/05/2014 - 31/05/2014
a les 22.00 h
El violinista a la teulada, d'en Bock, Harnick i Stein Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
30/05/2014
a les 22.00 h
Venuts, d'Àngel Amazares Patronat Cultural i Recreatiu Cornellà de Llobregat
31/05/2014
a les 18.00 h
Espectacle de carrer a la II Fira Modernista Carrer de l'Arboç L'Arboç
31/05/2014
a les 19.00 h
Fets històrics El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
31/05/2014
a les 21.00 h
Micropeces8, d'en José A. Aguado i Rosa Ponsarnau Casal Cívic de Ca n'Aurell -
31/05/2014
a les 22.00 h
Hamlet per Nadal. Una comèdia teatral! Teatre Cinema Llinars del Vallès
01/06/2014
a les 11.00 h
Fets històrics El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
01/06/2014
a les 12.00 h
Espectacle de carrer a la II Fira Modernista Carrer de l'Arboç L'Arboç
01/06/2014
a les 18.00 h
Espectacle de carrer a la II Fira Modernista Carrer de l'Arboç L'Arboç
01/06/2014
a les 18.00 h
El violinista a la teulada, d'en Bock, Harnick i Stein Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
01/06/2014
a les 18.00 h
Fets històrics El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
01/06/2014
a les 18.00 h
Hamlet per Nadal. Una comèdia teatral! Teatre Cinema Llinars del Vallès
01/06/2014
a les 19.30 h
Truca un inspector, d'en J.B. Priestley La Defensa Agrària La Selva del Camp
06/06/2014
a les 20.00 h
La família Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
06/06/2014
a les 21.30 h
Terra Baixa, d'Àngel Guimerà Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
06/06/2014 - 07/06/2014
a les 22.00 h
Chicago, de Lara Díez, Laura Pla, Antonio Luque, Luís Chacón Pavello Esportiu d'Alfarràs Alfarràs
07/06/2014
a les 18.00 h
El circ Magiska Agrupació Congrés Barcelona
07/06/2014
a les 18.00 h
Peripècies d'un geni entre els humans Agrupació Congrés Barcelona
07/06/2014
a les 18.00 h
El malalt imaginari, de Molière Agrupació Congrés Barcelona
07/06/2014 - 08/06/2014
a les 18.00 h
Imaginari Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
07/06/2014 - 09/06/2014
a les 18.30 h
La bella adormida, d'en Charles Perrault Sala Cabañes, de Mataró Mataró
07/06/2014
a les 21.00 h
La gran il·lusió, d'en Eduardo de Filippo Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
07/06/2014
a les 21.30 h
Alice Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
07/06/2014
a les 22.00 h
Terra Baixa, d'Àngel Guimerà Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
07/06/2014
a les 22.00 h
Pedra de tartera, de Maria Barbal Al cobert de Cal Cases nou Fonollosa
08/06/2014
a les 10.00 h
Cínica dels embolics, adap. de la versió d'Adelaida Frías Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
08/06/2014
a les 12.00 h
Imaginari Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
08/06/2014
a les 12.30 h
Sopar amb batalla, adap. de la versió d'en Jordi Casanovas Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
08/06/2014
a les 16.00 h
Sofà per onza, de Clara Moliné Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
08/06/2014
a les 18.30 h
La gran il·lusió, d'en Eduardo de Filippo Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
08/06/2014
a les 18.30 h
Alice Centre Parroquial S. Perpètua Santa Perpètua de Mogoda
08/06/2014
a les 19.00 h
Truca un inspector, d'en J.B. Priestley La Defensa Agrària La Selva del Camp
08/06/2014
a les 20.00 h
Elsa Schneider, d'en Sergi Belbel Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
08/06/2014
a les 21.00 h
Pedra de tartera, de Maria Barbal Al cobert de Cal Cases nou Fonollosa
12/06/2014
a les 21.00 h
Dialegs intrascendents Casal de l'Espiga de Les Corts Barcelona
13/06/2014
a les 22.00 h
Pedra de tartera, de Maria Barbal Al cobert de Cal Cases nou Fonollosa
14/06/2014 - 15/06/2014
a les 18.30 h
La bella adormida, d'en Charles Perrault Sala Cabañes, de Mataró Mataró
14/06/2014
a les 19.30 h
Concert gastronòmic Casal de Barri Font d'en Fargues Barcelona
14/06/2014
a les 21.00 h
L'Hostal de la Glòria Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
14/06/2014
a les 21.30 h
Un barret de palla d'Itàlia Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
14/06/2014
a les 22.00 h
Pedra de tartera, de Maria Barbal Al cobert de Cal Cases nou Fonollosa
14/06/2014
a les 22.00 h
Mètode 33, d'en Francesc Parcerisas i Lluís Tuneu A C R, de Fals Fals
14/06/2014
a les 22.30 h
Yerma, d'en Federico García Lorca Societat Cultural Esportiva i Recreativa de l'Amet L'Ametlla de Mar
15/06/2014
a les 12.30 h
Concert gastronòmic Casal de Barri Font d'en Fargues Barcelona
15/06/2014
a les 18.00 h
L'hostal de la Glòria Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
15/06/2014
a les 18.00 h
Casats per amor a la pasta, d'en Lluis Coquard Agrupació Congrés Barcelona
15/06/2014
a les 18.30 h
Un barret de palla d'Itàlia Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
15/06/2014
a les 19.00 h
Yerma, d'en Federico García Lorca Societat Cultural Esportiva i Recreativa de l'Amet L'Ametlla de Mar
15/06/2014
a les 21.00 h
Pedra de tartera, de Maria Barbal Al cobert de Cal Cases nou Fonollosa
15/06/2014
a les 21.00 h
El mercader de Venècia, d'en William Shakespeare Teatre de Ponent Granollers
18/06/2014
a les 22.00 h
Full Monty Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
20/06/2014 - 21/06/2014
a les 22.00 h
Anastàsia Centre Moral de Gràcia Barcelona
21/06/2014 - 22/06/2014
a les 18.00 h
Aladdin, d'en Alan Menken, Howard Ashman i Tim Rice Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
21/06/2014 - 22/06/2014
a les 18.30 h
La bella adormida, d'en Charles Perrault Sala Cabañes, de Mataró Mataró
21/06/2014
a les 22.00 h
Un déu salvatge, de Yasmina Reza Teatre de l'Aurora Igualada
22/06/2014
a les 11.00 h
Anastàsia Centre Moral de Gràcia Barcelona
22/06/2014
a les 12.00 h
T'he enxampat, Caputxeta!!! d'en Carles Cano Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
22/06/2014
a les 18.00 h
Anastàsia Centre Moral de Gràcia Barcelona
22/06/2014
a les 18.30 h
La dona flor, d'en Agustí Franch Patronat Cultural i Recreatiu Cornellà de Llobregat
22/06/2014
a les 19.00 h
Un déu salvatge, de Yasmina Reza Teatre de l'Aurora Igualada
23/06/2014
a les 22.00 h
Anastàsia Centre Moral de Gràcia Barcelona
28/06/2014
a les 12.00 h
L'últim trencalòs i Coses de l'oncle, d'en Pitarra Teatre Nacional de Catalunya (sala Tallers) Barcelona
28/06/2014 - 29/06/2014
a les 18.00 h
Aladdin, d'en Alan Menken, Howard Ashman i Tim Rice Centre Sant Pere Apòstol Barcelona
28/06/2014
a les 19.00 h
El castell dels tres dragons, d'en Pitarra Teatre Nacional de Catalunya (sala Tallers) Barcelona
28/06/2014 - 29/06/2014
a les 19.00 h
E.R., d'en Josep M. Benet i Jornet Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
28/06/2014
a les 21.00 h
L'habitació de Verònica, d'Ira Levin Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
29/06/2014
a les 12.00 h
Lo Cantador, d'en Pitarra Teatre Nacional de Catalunya (sala Tallers) Barcelona
29/06/2014
a les 18.00 h
Quin parell de dos!, de na M. Antònia Solé Centre Comarcal Lleidatà Barcelona
29/06/2014
a les 18.00 h
L'habitació de Verònica, d'Ira Levin Auditori Col·legi Sant Josep Barcelona
29/06/2014
a les 19.00 h
El boig de les campanilles, d'en Pitarra Teatre Nacional de Catalunya (sala Tallers) Barcelona
12/07/2014
a les 18.30 h
Somriures i llàgrimes Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
13/07/2014
a les 18.00 h
Maribel i la estranya família L'Avenç Esplugues de Llobregat
17/07/2014 - 18/07/2014
a les 21.00 h
Onze.Nou.CATorze 1714 Claustre del Convent de Sant Agustí Barcelona
18/07/2014
a les 21.00 h
Crim Qua-li-fi-cat, d'en Joan Rosquellas Teatre de Palà de Torroella Palà de Torroella
19/07/2014
a les 23.30 h
Micropeces8, d'en José A. Aguado i Rosa Ponsarnau Zona Esportiva Colònia Gall Vacarisses
20/07/2014
a les 19.00 h
Diner negre, d'en Ray Cooney Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
24/07/2014
a les 20.00 h
Ràdio Talión presenta... Cafè del Teatre de l'Escorxador de Lleida Lleida
26/07/2014
a les 20.00 h
Catalans a la romana, d'en Joan Rosquellas L'escorça, de Sant Joan de Mediona Sant Joan de Mediona
26/07/2014
a les 22.00 h
Diner negre, d'en Ray Cooney Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
26/07/2014
a les 23.30 h
Catalans a la romana, d'en Joan Rosquellas L'escorça, de Sant Joan de Mediona Sant Joan de Mediona
27/07/2014
a les 19.00 h
Diner negre, d'en Ray Cooney Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
02/08/2014
a les 22.00 h
Diner negre, d'en Ray Cooney Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
03/08/2014
a les 19.00 h
Diner negre, d'en Ray Cooney Centre Cultural i Recreatiu, de Pineda Pineda
30/08/2014
a les 18.00 h
Dues dones que ballen Sala La Planeta Girona
06/09/2014 - 07/09/2014
a les 21.00 h
La roda i el foc, d'Amadeu Lleopart Parc de les Feixetes Tona
10/09/2014
a les 20.30 h
1714, Bandera negra, d'en Joan Gasull Centre Cultural La Gorga Palamós
12/09/2014 - 13/09/2014
a les 20.30 h
1714, Bandera negra, d'en Joan Gasull Centre Cultural La Gorga Palamós
13/09/2014
a les 16.00 h
Resistents Carrers de Castellbell i El Vilar Casrellbell i El Vilar
13/09/2014
a les 21.00 h
La monyos, d'en Nicasi Camps i Dol d'alivio, d'en S. Rusiñol Casal de Cultura Valldoreix
13/09/2014
a les 21.00 h
Onze.Nou.CATorze 1714 Teatre Municipal La Faràndula Sabadell
14/09/2014
a les 11.00 h
Resistents Carrers de Castellbell i El Vilar Casrellbell i El Vilar
14/09/2014
a les 19.00 h
1714, Bandera negra, d'en Joan Gasull Centre Cultural La Gorga Palamós
14/09/2014
a les 22.00 h
La monyos, d'en Nicasi Camps i Dol d'alivio, d'en S. Rusiñol Casal de Cultura Valldoreix
20/09/2014
a les 22.00 h
Un polític com cal!! (Creació pròpia) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
20/09/2014
a les 22.00 h
Que pagui qui pugui Patronat Social Premianenc Premià de Mar
21/09/2014
a les 18.00 h
Un polític com cal!! (Creació pròpia) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
21/09/2014
a les 19.00 h
El testament d'en Nasi Auditori Teatre, de Calldetenes Calldetenes
21/09/2014
a les 19.00 h
Que pagui qui pugui Patronat Social Premianenc Premià de Mar
26/09/2014
a les 20.00 h
El carro dels romanços Carrers del Nucli Antic de Reus Reus
26/09/2014 - 27/09/2014
a les 22.00 h
Anastasia Centre Moral de Gràcia Barcelona
27/09/2014 - 28/09/2014
a les 10.00 h - a les 13.00 h
Jornades Europees del Patrimoni al carrer Manresa
27/09/2014
a les 21.00 h
El carro dels romanços Carrers del Nucli Antic de Reus Reus
27/09/2014
a les 22.00 h
Un polític com cal!! (Creació pròpia) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
28/09/2014
a les 16.30 h
La revista modernista Casal Municipal d'Ascó Ascó
28/09/2014
a les 18.00 h
Un polític com cal!! (Creació pròpia) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
28/09/2014
a les 18.00 h
Anastàsia Centre Moral de Gràcia Barcelona
28/09/2014
a les 18.00 h
Joc de cartes, de Katherine Kressman Taylor Casal de Calaf Calaf
28/09/2014
a les 19.30 h
El més feliç dels tres Auditori Teatre, de Calldetenes Calldetenes
30/09/2014
a les 21.00 h
Micropeces8, d'en José A. Aguado i Rosa Ponsarnau Sala Fènix Barcelona
03/10/2014
a les 20.15 h
Recital poètic Joan Rius i Vila Jardí del Museu de l'Hospitalet (Casa Espanya) L'Hospitalet de Llobregat
03/10/2014 - 04/10/2014
a les 22.00 h
Full monty Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
03/10/2014
a les 22.00 h
Au Manolo! Centre Cívic de Deltebre Deltebre
04/10/2014
a les 21.00 h
Com ombres (creació pròpia) Sala Maria Plans Terrassa
04/10/2014
a les 22.00 h
Un polític com cal!! (Creació pròpia) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
04/10/2014
a les 22.00 h
Tot me passa a mi Centre Cívic de Deltebre Deltebre
04/10/2014
a les 22.00 h
La importància de ser Frank, d'en Orcar Wilde Teatre de Bellaguarda Bellaguarda
05/10/2014
a les 18.00 h
Un polític com cal!! (Creació pròpia) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
05/10/2014
a les 18.00 h
El món real Teatre Kursaal Manresa
05/10/2014
a les 18.00 h
Mirall, diàlegs sobre la felicitat Teatre de Fulleda Fulleda
05/10/2014
a les 18.00 h
Com ombres (creació pròpia) Sala Maria Plans Terrassa
05/10/2014
a les 18.00 h
La revista modernista Sala Polivalent Montserrat Roig Castellet i La Gornal
05/10/2014
a les 18.00 h
L'art de la comèdia, d'en Eduardo de Filippo Teatre Agustí Solar i Mas Navarcles
05/10/2014
a les 18.00 h
No et vesteixis per sopar, d'en Marc Camoletti Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
05/10/2014
a les 19.30 h
Carrusel, d'en Alberto Rizzo Sala Cincómonos Barcelona
05/10/2014
a les 21.00 h
Full monty Centre Catòlic L'Hospitalet de Llobregat
10/10/2014
a les 21.30 h
"L'últim Trencalòs" i "Coses de l'oncle", d'en Pitarra Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
11/10/2014
a les 18.00 h
"L'últim Trencalòs" i "Coses de l'oncle", d'en Pitarra Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
11/10/2014
a les 21.00 h
Com ombres (creació pròpia) Sala Maria Plans Terrassa
11/10/2014
a les 21.30 h
L'Hotel dels gemecs Teatre Municipal d'Arbeca Arbeca
11/10/2014
a les 22.00 h
Un polític com cal!! (Creació pròpia) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
12/10/2014
a les 18.00 h
Un polític com cal!! (Creació pròpia) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
12/10/2014
a les 18.00 h
Com ombres (creació pròpia) Sala Maria Plans Terrassa
12/10/2014
a les 18.00 h
Políticament incorrecte, d'en Ray Cooney Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
12/10/2014
a les 19.30 h
Carrusel, d'en Alberto Rizzo Sala Cincómonos Barcelona
17/10/2014
a les 21.00 h
Micropeces8, d'en José A. Aguado i Rosa Ponsarnau Sala Fènix Barcelona
17/10/2014 - 18/10/2014
a les 22.00 h
Festa sorpresa, d'en Joan Tortajada El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
17/10/2014
a les 22.00 h
Crim Qua-li-fi-cat, d'en Joan Rosquellas Casal Sant Genís Navàs
18/10/2014
a les 21.00 h
El club dels Poetes Morts, adaptació de l'obra Carpe Diem Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
18/10/2014
a les 21.00 h
La visita de la bella dama, d'en Friedrich Dürrenmat Teatre Auditori Granollers
18/10/2014
a les 21.30 h
33 anys de teatre - Blanc i Negre 1942 - 1975 Centre Parroquial de S. Feliu Sant Feliu de Llobregat
18/10/2014
a les 22.00 h
Testament, d'en Josep M. Benet i Jornet Escola Pere Vila Barcelona
18/10/2014
a les 22.00 h
Tres maletes amunt i avall Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
19/10/2014
a les 18.00 h
El club dels Poetes Morts, adaptació de l'obra Carpe Diem Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
19/10/2014
a les 18.00 h
El lio Centre Cívic La Sedeta Barcelona
19/10/2014
a les 18.00 h
Testament, d'en Josep M. Benet i Jornet Escola Pere Vila Barcelona
19/10/2014
a les 18.00 h
Festa sorpresa, d'en Joan Tortajada El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
19/10/2014
a les 18.00 h
Tres maletes amunt i avall Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
19/10/2014
a les 18.30 h
33 anys de teatre - Blanc i Negre 1942 - 1975 Centre Parroquial de S. Feliu Sant Feliu de Llobregat
19/10/2014
a les 19.00 h
La monyos, d'en Nicasi Camps i Dol d'alivio, d'en S. Rusiñol Casal de Cultura Valldoreix
19/10/2014
a les 19.00 h
La importància de ser Frank, d'en Orcar Wilde teatre de la Llotja Lleida
19/10/2014
a les 19.00 h
Pedra, paper, tisora, de Elisenda Guiu Teatre de Ponent Granollers
24/10/2014
a les 21.30 h
1714, tres-cents anys de setge Casino Ceretà Puigcerdà
25/10/2014
a les 21.30 h
Un violinista a la teulada Societat Cultural Recreatiba Bisbalenca La Bisbal del Penedès
25/10/2014
a les 22.00 h
Tres maletes amunt i avall Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
25/10/2014
a les 22.00 h
11 de setembre. Relat d'un setge Centre Parroquial, de l'Arboç L'Arboç
26/10/2014
a les 18.00 h
Menàge a trois (creacíó pròpia) Teatre Auditori Municipal Sant Feliu de Guíxols
26/10/2014
a les 18.00 h
1714, tres-cents anys de setge Casino Ceretà Puigcerdà
26/10/2014
a les 18.00 h
Tres maletes amunt i avall Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
26/10/2014
a les 18.00 h
11 de setembre. Relat d'un setge Centre Parroquial, de l'Arboç L'Arboç
26/10/2014
a les 18.00 h
Casa de nines Centre Cultural i Recreatiu de Malgrat Malgrat de Mar
26/10/2014
a les 18.00 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/10/2014
a les 18.00 h
Trenta, d'en Jordi Silva Sala Santa Llúcia Reus
26/10/2014
a les 19.00 h
Joc de cartes, d'en Eduard Biosca Casal de Cultura Valldoreix
26/10/2014
a les 19.00 h
Revolta de bruixes Nau de ca l'Agut Súria
31/10/2014
a les 22.00 h
Don Juan Tenorio, d'en José Zorrilla El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
01/11/2014
a les 18.00 h
Mascles, d'en Albert Llorens i Bosch Ateneu de la Bisbal La Bisbal de Falset
01/11/2014 - 02/11/2014
a les 18.00 h
Don Juan Tenorio, d'en José Zorrilla El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
01/11/2014
a les 19.00 h
Revolta de bruixes Nau de ca l'Agut Súria
01/11/2014
a les 21.00 h
La rambla de les floristes, d'en Josep M. de Sagarra Orfeó Martinenc Barcelona
01/11/2014
a les 21.30 h
El cerdo CC Salvador Benach Santa fe del Penedès
02/11/2014
a les 18.00 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
02/11/2014
a les 18.00 h
La rambla de les floristes, d'en Josep M. de Sagarra Orfeó Martinenc Barcelona
02/11/2014
a les 18.00 h
R.I.P. Teatre de Cervià Cervià
02/11/2014
a les 18.30 h
Llum blava La Parra Avinyó Nou
02/11/2014
a les 18.30 h
Anuncis per paraules Societat La Principal-Unió Sant Pere Molanta
02/11/2014
a les 19.00 h
Revolta de bruixes Nau de ca l'Agut Súria
02/11/2014
a les 19.00 h
Dona sàpiens, de Maria Vancells Casal de Cultura Valldoreix
02/11/2014
a les 19.00 h
Isop, d'en Guilherme Figueiredo Sala 1 del teatre de l'Escorxador de Lleida Lleida
07/11/2014
a les 20.15 h
La mort de Sòcrates Nova Acròpolis Barcelona
07/11/2014 - 08/11/2014
a les 22.00 h
Don Juan Tenorio, d'en José Zorrilla El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
08/11/2014 - 09/11/2014
a les 17.30 h
La corte del faraón, d'en Vicente Lleó Orfeó Martinenc Barcelona
08/11/2014
a les 19.00 h
Lectures musicals de sardanes populars Casal Pere Quart Sabadell
08/11/2014
a les 22.00 h
Tres maletes amunt i avall Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
08/11/2014
a les 22.00 h
Amb els pixats al ventre Teatre Municipal Foment de Juneda Juneda
09/11/2014
a les 18.00 h
Mascles, d'en Albert Llorens i Bosch Teatre Orfeó d'Ulldecona Ulldecona
09/11/2014
a les 18.00 h
Tres maletes amunt i avall Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
09/11/2014
a les 18.00 h
Més que un record (Història d'unes colònies) Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
09/11/2014
a les 18.00 h
Don Juan Tenorio, d'en José Zorrilla El centre de Gràcia, de Barcelona <