Imprimeix

Cercador d'actes

   
 
Data Titol Lloc Localitat
15/11/2019
a les 20.30 h
Dones i Silenci Teatre Municipal Cooperativa de Barberà del Vallès Barberà del Vallès
15/11/2019 - 16/11/2019
a les 21.00 h
Star Act, Un musical celestial Casal Catòlic de Sant Andreu Barcelona
15/11/2019 - 16/11/2019
a les 22.00 h
El cafè de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
16/11/2019 - 17/11/2019
a les 11.00 h
Matinal del Grup de Teatre El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
16/11/2019
a les 18.00 h
Una aposta lleonina, d'en Guido dei Matiolli Ateneu Adrianenc Sant Adrià del Besós
16/11/2019
a les 20.30 h
El nom, d'en Matthieu Delaporte i Alexandre de la Patellière Teatre La Lliga Capellades
16/11/2019
a les 21.00 h
A les fosques!, d'en Peter Shaffer Foment Hortenc Barcelona
16/11/2019
a les 21.30 h
El gran somni Foment Piera
16/11/2019
a les 21.30 h
Sucre amarg, de Montserrat Cornet Local Rossend Montane Sant Miquel d'Olèrdola
16/11/2019
a les 22.00 h
Bajarse al moro, d'en José Luis Alonso de Santos Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
17/11/2019
a les 11.30 h - a les 18.00 h
Oliver el noi de l'orfanat, d'en Charles Dickens Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
17/11/2019
a les 18.00 h
L'Electe, d'en Ramon Madaula Foment Mataroní Mataró
17/11/2019
a les 18.00 h
El cafè de la Marina, d'en Josep M. de Sagarra El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
17/11/2019
a les 18.00 h
Star Act, Un musical celestial Casal Catòlic de Sant Andreu Barcelona
17/11/2019
a les 18.00 h
Bajarse al moro, d'en José Luis Alonso de Santos Societat Coral Recreativa El Ciervo Sabadell
17/11/2019
a les 18.00 h
T'he enxampat, Caputxeta Teatre de Banyeres del Penedès Banyeres del Penedès
17/11/2019
a les 18.00 h
A les fosques!, d'en Peter Shaffer Foment Hortenc Barcelona
17/11/2019
a les 18.30 h
21:30 PM, d'en Carles Casas Centre Cultural i Recreatiu, de Cantallops Cantallops
17/11/2019
a les 19.00 h
Verde esmeralda, d'en Jaime Salom Cercle Català Madrid
22/11/2019 - 23/11/2019
a les 21.00 h
Star Act, Un musical celestial Casal Catòlic de Sant Andreu Barcelona
22/11/2019
a les 21.00 h
Sopa de Pollastre amb Ordi, d'Arnold Wesker Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
23/11/2019
a les 18.00 h
Una trama mal ordida Teatre Casal Municipal Creixell
23/11/2019
a les 19.00 h
Oliver el noi de l'orfanat, d'en Charles Dickens Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
23/11/2019 - 24/11/2019
a les 19.00 h
La ratonera, d'Agatha Christie Cercle Català Madrid
23/11/2019
a les 19.30 h
Només una vegada, de Marta Buchaca Centre Cultural Fonollosa
23/11/2019
a les 20.00 h
Mal viatge, d'en Francesc Lucchetti Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
23/11/2019
a les 20.00 h
Sopa de Pollastre amb Ordi, d'Arnold Wesker Centre Cultural La Farinera del Clot Barcelona
23/11/2019
a les 21.00 h
Diner negre, d'en Ray Cooney Orfeó Martinenc Barcelona
23/11/2019
a les 21.30 h
Arsènic amb puntes de coxí Foment Piera
24/11/2019
a les 11.30 h - a les 18.00 h
Oliver el noi de l'orfanat, d'en Charles Dickens Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
24/11/2019
a les 11.30 h
Només una vegada, de Marta Buchaca Espai Plana de l'Om Manresa
24/11/2019
a les 18.00 h
Star Act, Un musical celestial Casal Catòlic de Sant Andreu Barcelona
24/11/2019
a les 18.00 h
Diner negre, d'en Ray Cooney Orfeó Martinenc Barcelona
24/11/2019
a les 18.00 h
Mal viatge, d'en Francesc Lucchetti Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
24/11/2019
a les 18.00 h
Records del 36, d'en Ricard Creus Casino Ceretà Puigcerdà
24/11/2019
a les 18.00 h
Que sigui l'últim cop Centre Cívic Cultural La Sitja Fornells de la Selva
24/11/2019
a les 18.30 h
El Cicle de la Vida, adaptació de gags del Tricicle La Margaridoia Els Monjos
30/11/2019
a les 18.00 h - a les 21.00 h
Abismes, d'en S. Belbel, J.L. Alonso S., A. Goenaga, M.Azama Espai La Pineda Sant Gregori
30/11/2019
a les 19.00 h
Tres sombreros de copa, d'en Miguel Mihura Cercle Català Madrid
30/11/2019
a les 19.00 h
Els fantasmes del Nadal Centre Cultural i Recreatiu de Pineda de Mar Pineda de Mar
30/11/2019
a les 19.30 h
La pell de Brau, d'en Salvador Espriu Ateneu de Cultura Popular de l'Hospitalet L'Hospitalet de Llobregat
30/11/2019
a les 20.30 h
No et preocupis, ulls blaus, d'en Sergio Zurita Teatre de Bravium Teatre Reus
01/12/2019
a les 11.30 h - a les 18.00 h
Oliver el noi de l'orfanat, d'en Charles Dickens Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
01/12/2019
a les 12.00 h - a les 19.00 h
Abismes, d'en S. Belbel, J.L. Alonso S., A. Goenaga, M.Azama Espai La Pineda Sant Gregori
01/12/2019
a les 18.00 h
La Pepa Maca, de Cecília A. Màntua Teatre Auditori Municipal Narcís Masferrer Sant Feliu de Guíxols
01/12/2019
a les 18.00 h
No et preocupis, ulls blaus, d'en Sergio Zurita Teatre de Bravium Teatre Reus
01/12/2019
a les 18.00 h
Los pastorcillos de Belén El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
01/12/2019
a les 18.00 h
Els fantasmes del Nadal Centre Cultural i Recreatiu de Pineda de Mar Pineda de Mar
01/12/2019
a les 18.00 h
Una trama mal ordida, de Maite Soler Edifici EMD Sala Gran Bellaterra
01/12/2019
a les 18.30 h
El Marquès del Firal, d'en Ramon Bernat Mestres Societat La Principal-Unió Sant Pere Molanta
14/12/2019 - 15/12/2019
a les 18.00 h
Pastorets 2019/2020 El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
14/12/2019
a les 19.00 h
Els fantasmes del Nadal Centre Cultural i Recreatiu de Pineda de Mar Pineda de Mar
15/12/2019
a les 18.30 h
Avinguda Tibidabo, s/n, d'en José A. Bielma Mula CCR Rapitenc La Ràpita
21/12/2019 - 22/12/2019
a les 18.00 h
Vet aquí uns Pastorets!, adaptació pròpia Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
21/12/2019 - 22/12/2019
a les 18.00 h
Pastorets 2019/2020 El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
22/12/2019
a les 17.30 h
Els pastorets de Josep Maria Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
22/12/2019
a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Josep Miralles i Salvador Prat Orfeó Martinenc Barcelona
22/12/2019
a les 18.00 h
Els pastorets infantils de Calaf Casal de Calaf Calaf
25/12/2019
a les 19.00 h
Els pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
25/12/2019
a les 22.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/12/2019
a les 17.30 h
Els pastorets de Josep Maria Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
26/12/2019
a les 19.30 h
Pastorets 2019/2020 El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
27/12/2019 - 30/12/2019
a les 18.00 h
Pastorets 2019/2020 El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
28/12/2019 - 29/12/2019
a les 17.30 h
Els pastorets de Josep Maria Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
28/12/2019
a les 18.00 h
Els pastorets infantils de Calaf Casal de Calaf Calaf
28/12/2019
a les 22.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
29/12/2019
Pastorets 2018 Círcol Catòlic, de Badalona Badalona
29/12/2019
a les 11.30 h - a les 18.00 h
Els pastorets, d'en Josep Miralles i Salvador Prat Orfeó Martinenc Barcelona
29/12/2019
a les 17.30 h
Els pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
29/12/2019
a les 18.30 h
Teràpies, d'en Christopher Durang (traducció Juli Disla) Societat Cultural la Munienca Castellbí de la Marca
01/01/2020
a les 17.30 h
Els pastorets de Josep Maria Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
02/01/2020 - 04/01/2020
a les 18.00 h
Pastorets 2019/2020 El centre de Gràcia, de Barcelona Barcelona
03/01/2020 - 04/01/2020
a les 22.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
04/01/2020
a les 17.30 h
Els pastorets de Josep Maria Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
06/01/2020
a les 17.30 h
Els pastorets de Josep Maria Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
06/01/2020
a les 18.00 h
Els pastorets infantils de Calaf Casal de Calaf Calaf
07/01/2020
a les 20.00 h
Políticament incorrecte, d'en Ray Cooney Teatre de Puigdàlber Puigdàlber
08/01/2020
a les 19.30 h
Europa bull, d'en Jordi Oriol Biblioteca Ramon Bordas i Estragués Castelló d'Empúries
10/01/2020 - 11/01/2020
a les 22.00 h
El sopar dels idiotes, d'en Francis Veber Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
11/01/2020 - 12/01/2020
a les 17.30 h
La canción del olvido, d'en José Serrano i Fi de festa Orfeó Martinenc Barcelona
11/01/2020 - 12/01/2020
a les 17.30 h
Els pastorets de Josep Maria Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
12/01/2020
a les 17.30 h
Els pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
12/01/2020
a les 18.00 h
Qui te por de Virginia Woolf?, d'en Edward Albee Teatre Auditori Municipal Narcís Masferrer Sant Feliu de Guíxols
12/01/2020
a les 18.30 h
La revolució de les gallines, de creació pròpia Casal Torrellenc Torrelles de Foix
18/01/2020
a les 21.00 h
Fuita, d'en Jordi Galceran Orfeó Martinenc Barcelona
19/01/2020
a les 17.30 h
Els pastorets de Josep Maria Folch i Torres Centre Parroquial de Sant Vicenç, de Sabadell Sabadell
19/01/2020
a les 17.30 h
Els pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
19/01/2020
a les 18.00 h
Fuita, d'en Jordi Galceran Orfeó Martinenc Barcelona
19/01/2020
a les 18.30 h
Políticament incorrecte, d'en Ray Cooney Local Nou Moja
19/01/2020
a les 18.30 h
Teràpies, d'en Christopher Durang (traducció Juli Disla) Sala Polivalent Pla del Penedès
19/01/2020
a les 18.30 h
Sucre amarg, de Montserrat Cornet Sala del Cafè Sant Cugat Sesgarrigues
25/01/2020
a les 20.00 h
Un barret de palla d'Itàlia, d'en Eugène Labiche Centre Recreatiu Font-Rubí Guardiola de Fontrubí
25/01/2020
a les 21.00 h
Ens ha caigut la sogra, d'en Lluís Coquard Teatre Municipal de Roses Roses
26/01/2020
a les 17.30 h
Els pastorets de Calaf Casal de Calaf Calaf
26/01/2020
a les 18.00 h
La veritat, d'en Esteban Eche Teatre Auditori Municipal Narcís Masferrer Sant Feliu de Guíxols
02/02/2020
a les 18.30 h
La revolució de les gallines, de creació pròpia Societat La Torre Les Gunyoles
08/02/2020
a les 21.00 h
Love Actually (Realmente, amor), d'en Richard Curtis Orfeó Martinenc Barcelona
08/02/2020
a les 21.30 h
Gelat d'estiu, d'en Jordi Hill Unió Casal Gelidenc Gelida
09/02/2020
a les 18.00 h
Love Actually (Realmente, amor), d'en Richard Curtis Orfeó Martinenc Barcelona
09/02/2020
a les 18.30 h
Avinguda Tibidabo, s/n, d'en José A. Bielma Mula Teatre Cal Bolet Vilafranca del Penedès
09/02/2020
a les 18.30 h
Això no és vida, d'en S. Belbel, A. Espinosa i David Plana Ateneu Agrícola Lavern
16/02/2020
a les 17.30 h
Recull líric Orfeó Martinenc Barcelona
16/02/2020
a les 18.00 h
Descalços pel parc, d'en Neil Simon Foment Mataroní Mataró
22/02/2020
a les 20.00 h
Els bojos del bisturí, adaptació pròpia Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
23/02/2020
a les 18.00 h
Els bojos del bisturí, adaptació pròpia Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
01/03/2020
a les 18.00 h
El temps i els Conway, d'en J.B. Priestley Teatre Auditori Municipal Narcís Masferrer Sant Feliu de Guíxols
01/03/2020
a les 18.30 h
Gelat d'estiu, d'en Jordi Hill Centre Recreatiu Can Rosell Can Rosell (Subirats)
04/03/2020
a les 19.30 h
Justícia, d'en Guillem Clua Biblioteca Ramon Bordas i Estragués Castelló d'Empúries
07/03/2020
a les 20.00 h
Nina, adaptació de La gavina d'Anton Txekhov Centre Civíc Jaume Via Vilobí del Penedès
07/03/2020
a les 20.00 h
Això no és vida, d'en S. Belbel, A. Espinosa i David Plana El Centre Sant Martí Sarroca
07/03/2020
a les 21.00 h
La mamma, d'en André Roussin Orfeó Martinenc Barcelona
08/03/2020
a les 18.00 h
Manual d'un garrepa, d'Albert Capel Foment Mataroní Mataró
08/03/2020
a les 18.00 h
La mamma, d'en André Roussin Orfeó Martinenc Barcelona
08/03/2020
a les 18.30 h
Sucre amarg, de Montserrat Cornet Centre Cívic, d'Olesa Olesa de Bonesvalls
15/03/2020
a les 18.00 h
Aquí no paga ni Déu, d'en Darío Fo Teatre Auditori Municipal Narcís Masferrer Sant Feliu de Guíxols
15/03/2020
a les 18.30 h
Això no és vida, d'en S. Belbel, A. Espinosa i David Plana Local Rossend Montane Sant Miquel d'Olèrdola
21/03/2020 - 22/03/2020
a les 17.30 h
La corte del faraón, d'en Vicente Lled Orfeó Martinenc Barcelona
22/03/2020
a les 18.30 h
Nina, adaptació de La gavina d'Anton Txekhov Casal Medionenc Sant Joan de Mediona
29/03/2020
a les 18.00 h
La caiguda dels déus, d'en Joan Torrents Teatre Auditori Municipal Narcís Masferrer Sant Feliu de Guíxols
29/03/2020
a les 18.00 h
L'efecte papallona, creació pròpia Local Nou Moja
18/04/2020
a les 21.00 h
La bassa inútil (La charca inútil), d'en David Desola Orfeó Martinenc Barcelona
19/04/2020
a les 18.00 h
Hawaii, de producció pròpia Foment Mataroní Mataró
19/04/2020
a les 18.00 h
La bassa inútil (La charca inútil), d'en David Desola Orfeó Martinenc Barcelona
06/05/2020
a les 19.30 h
Les veus interiors, d'en Eduardo de Filippo Biblioteca Ramon Bordas i Estragués Castelló d'Empúries
09/05/2020 - 10/05/2020
a les 17.30 h
Cançó d'amor i de guerra, d'en Rafael Martínez Valls Orfeó Martinenc Barcelona
10/05/2020
a les 18.00 h
Sucre amarg, de Montserrat Cornet Foment Mataroní Mataró
16/05/2020
a les 20.00 h
Sis personatges en cerca d'autor, d'en Luigi Pirandello Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
17/05/2020
a les 18.00 h
Sis personatges en cerca d'autor, d'en Luigi Pirandello Sala Montseny (auditori Col·legi Sant Josep) Barcelona
30/05/2020
a les 18.00 h
Les veus interiors, d'en Eduardo de Filippo TNC Barcelona
06/06/2020
a les 21.00 h
La bella i la bèstia, el musical Orfeó Martinenc Barcelona
07/06/2020
a les 18.00 h
La bella i la bèstia, el musical Orfeó Martinenc Barcelona
13/06/2020
a les 21.00 h
La bella i la bèstia, el musical Orfeó Martinenc Barcelona
14/06/2020
a les 18.00 h
La bella i la bèstia, el musical Orfeó Martinenc Barcelona

Pàgina 3 de 7